Нових випадків COVID-19 у працівників ВП ЮУАЕС не виявлено

Среда, 13 мая, 2020 - 17:03

Станом на 16:00 13 травня зареєстровано 19 випадків COVID-19 у працівників ВП ЮУАЕС. З них 1 вже одужав, 18 продовжують хворіти. Таку інформацію надає штаб з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

Амбулаторно лікуються 10 осіб, з них шестеро хворіють безсимптомно.

У інфекційному відділенні м. Южноукраїнська перебувають 7 працівників підприємства (6 - в стані середньої важкості, в одного – легкий перебіг).

В Миколаївській обласній інфекційній лікарні перебуває один працівник ЮУАЕС. На 13 травня його стан стабільно важкий з позитивною динамікою, лікування відбувається без штучної вентиляції легень.

У ВП ЮУАЕС встановлені та обстежуються методом ПРЛ контактні особи (121 працівник) та особи з позитивним результатом (12.05.2020 взято 7 повторних аналізів ПРЛ у хворих та 1 – у контактної особи, на 14 травня заплановані повторні аналізи у 3 працівників).

На самоізоляції перебувають 82 працівника, які є контактними особами хворих. Після завершення строку ізоляції до роботи допущено 39 осіб

На підприємстві посилено всі протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

З кінця березня персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи, особливо тих, хто проживає за межами м.Южноукраїнськ та смт Костянтинівка.