Творчі досягнення южноукраїнських талантів

Среда, 19 июня, 2019 - 14:06

Вихованці зразкового ансамблю сучасного танцю «Калейдоскоп» посіли три перших місця у Відкритому кубку України з сучасного танцю «WORLD OF DANCES». Танцювальні змагання проходили 7-9 червня в смт Коблево. За першість у щорічному відкритому кубку південного регіону змагалися близько 700 учасників з України, Білорусі, Молдови та Росії в 5 вільних танцювальних категоріях. Серед них дванадцятеро вихованців «Калейдоскопу» (вік від 6 до 12 років).

У підсумку южноукраїнські таланти завоювали три перші місця у вищій лізі: два в категорії Ювенали 1 - з композиціями «Китай» і «Казка» (мала група), а також у категорії Юніори 1 з композицією «Sia» (мала група).

Народний камерний хор «Ренесанс» став учасником XVI Міжнародного фестивалю православної музики «Святая Богородица – Достойно есть», який проходив 5-13 червня в м. Поморє (Болгарія). Виступ аматорського колективу, в якому займаються працівники ЮУАЕС, був на рівні з професіональними хорами з Голандії, Болгарії, Сербії, Греції, Молдови і отримав високу оцінку та визнання.

 

 Гурт «Южани» перший раз взяв участь у Всеукраїнському творчому  фестивалі «Коблевський бриз», який проходив 15-17 червня в смт Коблево. Вокальний ансамбль «Южани»  достойно заявив про себе у фестивальному русі та був нагороджений дипломом за участь.