Працівники ВП ЮУАЕС взяли участь в урочистостях до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Пятница, 10 мая, 2019 - 14:48

Працівники Южно-Українського енергокомплексу 9 травня взяли участь в урочистостях до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Зранку 9 травня южно-українські енергетики пройшли урочистою ходою до площі Перемоги Меморіального комплексу. Колона складалася також з підрозділів, установ і організацій міста, військової частини 3044, що охороняє та обороняє об’єкти АЕС, ветеранів антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів і мешканців міста. І, звичайно ж, головними тут були ветерани Другої світової війни.

Ветеранів, які безпосередньо брали участь у боях за визволення народів Європи від нацистської навали у 1941-1945 роках, у Южноукраїнську нині залишилось всього 8. Це – Михайло Митрофанович Нестерук, Євгенія Лаврентіївна Пустовойт, Ганна Никифорівна Пахно, Микола Григорович Каражбей, Федір Юхимович Виноградов, Микола Петрович Дроздов, Віра Михайлівна Краснуха, Микола Єлисейович Качура. Проте лише четверо з них змогли відвідати урочисті заходи 9 травня, бо стан здоров’я людей, вік яких становить більше як 90 років, не дав їм такої можливості.

Зі словами вдячності до тих, хто виборював Перемогу із зброєю в руках, звернувся генеральний директор ВП «Южно-Українська АЕС» Володимир Лісніченко, підкресливши: «Хочу побажати вам найважливішого – міцного здоров’я, і звернутися з проханням: розповідайте про ті події своїм дітям, онукам, правнукам, школярам, щоб пам’ять про  цей подвиг передавалась з покоління в покоління».