Визначились кращі тенісисти та футболісти 30-ї Спартакіади

Вторник, 19 марта, 2019 - 09:42

В ігровій залі комплексу культурно-спортивних споруд «Олімп» (діє на базі ВП ЮУАЕС) 16-17 березня відбулися змагання 30-ї Спартакіади Южноукраїнської об’єднаної організації профспілок з настільного тенісу, в яких взяли участь 16 команд.

У особистій першості перемогли Олег Значко та Андрій Шевченко (обоє з енергоремонтного підрозділу (ЕРП)) серед чоловіків на 1 та 2 ракетках і Марія Бах (Рада ветеранів ВП ЮУАЕС) серед жінок.

Кубок переможців у командному заліку здобули тенісисти команди ЕРП, на другому місті – гравці Ради ветеранів, а на третьому – апарату управління.

Достроково стали відомі також переможці та призери змагань з футзалу (16 команд-учасниць), хоч ігри ще не завершились. Перемогу в турнірі здобула команда автотранспортного господарства, «срібло» завоювали спортсмени цеху теплової автоматики та вимірювань, а «бронзу» вперше вибороли представники ПАТ «Атомсервіс».

Наступні види змагань Спартакіади з баскетболу та армспорту відбудуться 6 квітня.