Перший енергоблок Южно-Української АЕС зупинено для проведення планово-попереджувального ремонту

Среда, 18 июля, 2018 - 00:06

17 липня о 23 год. 51 хв. перший енергоблок Южно-Української АЕС відключено від енергосистеми України для проведення середнього планово-попереджувального ремонту*.

Другий та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працюють без зауважень у заданому режимі.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС перебуває на рівні природних фонових значень, які були заміряні до пуску атомної станції. Станом на 18 липня він складає 0,10 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-УкраїнськоїАЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93.

*Планово-попереджувальний ремонт (ППР) - виконання у заздалегідь заплановані терміни ремонту та обстеження обладнання для підтвердження його технічного стану. Під час ППР виконується також заміна та модернізація обладнання, направлені на підвищення безпеки, надійності та техніко-економічних показників роботи станції. Інша обов'язкова процедура ППР - перевантаження ядерного палива. На кожному енергоблоці АЕС ППР проводиться щорічно.