12 липня у Верховній Раді відбулися Комітетські слухання з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Пятница, 13 июля, 2018 - 09:39

12 липня у Верховній Раді відбулися Комітетські слухання з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Тема слухань - «ЯДЕРНА ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ - ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Зокрема, розглядалися соціально важливі законопроекти №3131, від прийняття якого залежить збереження висококваліфікованого персоналу на АЕС, а також законопроект №5550, яким гармонізується законодавство України в сфері радіаційної безпеки з відповідною Директивою ЄС. На Комітетських слуханнях також обговорили проблемні питання з законопроекту №2021а «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування правових режимів території у місцях розташування ядерних установок та об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами», законопроекту №2336, який важливий для своєчасного постачання ядерного палива для українських АЕС та ін.

У числі доповідачів були президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, Голова Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков, Голова Атомпрофспілки України Валерій Матов і інші.