Колектив Южно-Українського енергокомплексу визнали «янголами добра»

Пятница, 23 марта, 2018 - 14:21

Колектив Южно-Українського енергокомплексу став переможцем у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2017». На офіційній урочистій церемонії оголошення переможців конкурсу підприємство було нагороджено відзнакою «Янгол Добра» в номінації «Корпоративна благодійність». Церемонія відбулась 22 березня в Київській міській державній адміністрації.

У номінації «Корпоративна благодійність» було представлено колективи таких підприємств як «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» (Київська обл.), ТОВ «АШАН Україна Гіпермаркет» (м.Київ) та Южно-Українська атомна електростанція (Миколаївська обл.).

«Благодійна Україна» - щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України». Його мета – розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Конкурс розпочав свою історію 2007 року, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012-го. 1 листопада минулого року стартував прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2017», який тривав до 19 лютого 2018 року. Національна експертна рада (керівний орган, який визначає лауреатів та переможців конкурсу на загальнодержавному та регіональному рівнях) працювала до 17 березня. 20 березня на прес-конференції були оголошені імена лауреатів конкурсу. На електронну адресу Оргкомітету конкурсу надійшли 1054 заявки. У цьому році на загальнодержавному рівні переможців визначали у 21-й номінації.

Нині конкурс відомий та визнаний благодійниками всієї країни, щороку заявки для участі в конкурсі надають все більше регіональних організацій. Серед учасників конкурсу «Благодійна Україна-2017» – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі та молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об’єднання громадян, засоби масової інформації тощо з усіх куточків України та світу.

Варто відзначити, що «Янгол Добра» – унікальна керамічна статуетка, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином. Авторський бурштиновий «Янгол Добра», це спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів.

22 березня від імені колективу енергокомплекса нагороду отримав співробітник Центру зовнішньо-інформаційних комунікацій ДП «НАЕК «Енергоатом» Микола Карнаух.