Про проведення загальноміського шкільного випускного вечора

Четверг, 22 июня, 2017 - 10:12

Шановні випускники, батьки та всі мешканці Южноукраїнська!

З повідомлень, розміщених на офіційному сайті Южноукраїнської міської ради нам стало відомо, що

- проведення загальноміського шкільного випускного вечора 24 червня переноситься з площі Палацу культури «Енергетик» ВП «Южно-Українська АЕС» на Музейну площу   Меморіального комплексу міста в зв’язку з організацією зустрічі з Народним депутатом України Н. Савченко;

- випускний вечір відбудеться в раніше відведений час – з 18.00 на площі ПК «Енергетик», а зустріч з Народним депутатом України відбудеться на цьому ж майданчику на    півтори години раніше.

Наголошуємо, що з безпосереднім власником зазначеної території – ВП ЮУАЕС – представники Народного депутата Н. Савченко та міської влади дату, місце та час проведення зазначеної зустрічі не узгоджували.  

Маємо зазначити, що наприкінці минулого року Южноукраїнською міською радою та ВП ЮУАЕС було підписано спільний план культурно-масових та громадських заходів на 2017 рік, за умовами якого наше підприємство та міськрада взяли на себе зобов’язання протягом року спільними зусиллями організувати 22 важливих для мешканців міста заходів, у тому числі – загальноміський випускний бал.

Нас глибоко обурило одностороннє рішення міськради про перенесення святкування випускного балу на Музейну площу. Наше підприємство вірне традиціям, які формувались роками. Традиція проведення загальноміського випускного балу на площі ПК «Енергетик» – характерна риса нашого міста, і ми маємо намір зберігати та підтримувати її.

Згідно зі згаданим планом культурно-масових та громадських заходів на 2017 рік, площа ПК «Енергетик» 24 червня буде зайнята протягом усього дня, адже проведення такого масштабного загальноміського заходу потребує серйозної підготовки. Вважаємо неправильним псувати свято випускникам, їх батькам та всім мешканцям Южноукраїнська заради політики, адже це один з тих днів, на які з нетерпінням чекають всі южноукраїнці.

Користуючись нагодою, звертаємося до міської влади з пропозицією  переглянути своє рішення та врегулювати питання з представником Народного депутата про перенесення зустрічі в інше місце.  У разі, якщо цю пропозицію буде проігноровано, Южно-Український енергокомплекс буде змушений відмовитись від виконання досягнутих раніше домовленостей з реалізації спільного плану культурно-масових та громадських заходів і в подальшому не братиме на себе витрати на їх проведення.

Щодо використання площі ПК «Енергетик», ВП ЮУАЕС зазначає, що радо надасть її для вищезгаданої зустрічі у будь-який інший день після звернення представників Народного депутата.