В Енергоатомі назвали імена фіналістів ХІІ-го та ХІІІ-го конкурсів наукових доповідей молодих фахівців

Среда, 1 декабря, 2021 - 15:45

Фінали ХІІ-го та ХІІІ-го конкурсів наукових доповідей серед молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом» відбулися в Дирекції Компанії. Цього року проводили два конкурси – серед переможців у відокремлених підрозділах і Дирекції за 2020-й та 2021-й, адже через карантинні обмеження фінал минулорічного змагання був перенесений.

Конкурс наукових доповідей серед молодих працівників Енергоатома традиційно проводився в два етапи: під час першого молоді фахівці захищали свої напрацювання у відокремлених підрозділах Компанії, а вже у фінальному, другому етапі, визначили переможців. Учасники мали добре володіти матеріалом, викладеним у науковій доповіді, продемонструвати сучасні технічні засоби його презентації та захистити тему своєї доповіді.

Нинішнього разу конкурсанти розділилися на два потоки: за виробничим напрямом – 12 наукових доповідей та за соціальним – 10 доповідей. Всі автори продемонстрували високу компетентність в обраних темах і прагнення розширити сферу своєї обізнаності про атомну енергетику, її виробничі та соціальні аспекти. Конкурсна комісія відзначила високий теоретичний і практичний рівень представлених робіт.

Переможці ХІІ-го конкурсу (2020 року)

За виробничим напрямом:

І місце - інженер-технолог 3-ї категорії ІЦ ВОЯТ ВП АРС Руслан Полегенько з науковою доповіддю «Підвищення ефективності обстеження ядерного палива шляхом розширення функціональних можливостей СІРП»

ІІ місце – начальник дільниці ЦРТМУ ЕРП ВП РАЕС Дмитро Боюка з науковою доповіддю «Система заморожування технологічних трубопроводів «SubZero» та інженер-радіофізик 2-ї категорії ВЯБ ВП ХАЕС Сергій Поліщук  з науковою доповіддю «Концепція реалізації автоматизованого альбому нейтронно-фізичних характеристик»

ІІІ місце – оператор реакторного відділення експлуатаційного підрозділу ВП ЗАЕС Євген Мовчан з науковою доповіддю «Модернізація оперативного методу системи контролю герметичності оболонки ТВЕЛ в режимі перевантаження»

За соціально-профспілковим напрямом:

І місце –  інструктор з підготовки інструкторського персоналу НТЦ ВП РАЕС Іван Чепурко з науковою доповіддю «Підвищення рівня профільних знань абітурієнтів як складова системи профорієнтації»

ІІ місце – інженер засобів радіо і телебачення цеху засобів диспетчерського й технологічного управління ВП ЗАЕС Анна Скороспєлова з науковою доповіддю «Амбасадори атомної енергетики: визначення, завдання, вплив»

ІІІ місце – директор інформаційного супроводу – начальник відділу аналізу інформації ДП «НАЕК «Енергоатом»  Данило Лавренов з науковою доповіддю «Корпоративний центр онлайн-навчання як ефективний інструмент розвитку персоналу»

Переможці ХІІІ конкурсу (2021 року)

За виробничим напрямом:

І місце – інженер з обліку та зберігання ядерних матеріалів АЕС ВЯБ, ЛЯП, ВП ЮУАЕС Віталій Щербатий з науковою доповіддю «Удосконалення процесу підготовки до відправки відпрацьованого ядерного палива з енергоблоків ВП ЮУАЕС відповідно до умов технології «HOLTEC International»

ІІ місце – представник виробничо-технічної служби ВП ЗАЕС, інженер Андрій Єрмак з науковою доповіддю «Інформаційно-аналітична програма дослідної експлуатації блоків ВП ЗАЕС. Її роль у сучасних умовах»

ІІІ місце – інструктор центру підготовки ремонтного персоналу НТЦ ВП ЗАЕС Вікторія Гаврильченко з науковою доповіддю «Центр технічної підготовки ДП «НАЕК «Енергоатом»

За соціально-профспілковим напрямом:

І місце – технік 2-ї категорії загальноцехового персоналу транспортного цеху ВП ХАЕС Ольга Шатковська з науковою доповіддю «Недопущення професійного вигорання працівників – запорука успіху Компанії»

ІІ місце – начальник відділу роботи з громадськістю департаменту з комунікацій ДП «НАЕК «Енергоатом» Рената Яресько з науковою доповіддю «Побудова внутрішньої та зовнішньої комунікації ДП «НАЕК «Енергоатом»

ІІІ місце – економіст Управління виробничо-технологічної комплектації ВП ЗАЕС Павло Кулібов з науковою доповіддю «Страхування життя працівників Компанії ДП «НАЕК «Енергоатом»

Для довідки: Конкурс наукових доповідей молодих працівників Енергоатома у 2009 році спільно започаткували адміністрація та профспілковий комітет Компанії. Це наукове змагання має на меті стимулювати ініціативи, розкривати науково-технічний потенціал, підвищувати загальний рівень знань і обмін досвідом, сприяти генеруванню нових ідей серед молодих працівників Енергоатома, зокрема й стосовно шляхів оптимізації виробничого процесу.

Ефективність такої роботи з молодими фахівцями підтверджується тим фактом, що всі учасники мають змогу продемонструвати свої знання, надати пропозиції, отримати кар’єрне зростання. А стабільний інтерес до цього конкурсу переконливо свідчить про його цікавість і затребуваність.  

Участь у конкурсі, відповідно до Колективного договору НАЕК «Енергоатом», беруть молоді працівники віком до 35 років включно. Всіх переможців і призерів нагороджують грошовими преміями.