Команда Енергоатома здобула 61 нагороду під час Відкритого Кубку з плавання Lviv Open Cup 2021

Вторник, 21 сентября, 2021 - 08:29

Уперше в Україні відбувся 6-денний марафон з плавання в рамках Відкритого Кубку Львова з плавання Lviv Open Cup 2021, під час якого збірна Енергоатома виборола понад півсотні медалей.

Марафон проходив з 14 по 19 вересня у відкритому басейні навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (басейн СКА). Змагання проводились серед юнаків, юніорів, а також спортсменів з інвалідністю та ветеранів плавання і аматорів (спортсмени категорії «Мастерс»).

Команду Енергоатома у Львові представили 14 спортсменів: дев‘ять представників від Рівненської АЕС, двоє  від Хмельницької АЕС, двоє легіонерів та представниця ДП «НАЕК Енергоатом».

Загалом збірна Компанії виборола 28 перших, 16 других та 5 третіх місць в особистих заліках, а також 4 перших, 6 других та 2 третіх місць в абсолютних заліках. Найкращою спортсменкою змагань серед жінок стала юрисконсульт відділу нормативно-правового регулювання ВП РАЕС Галина Майданюк.

У категорії «Мастерс», у якій взяли участь понад 100 учасників з України, Польщі та Німеччини, перемогу одразу в шести категоріях змагань здобула уродженка Вараша – міста-супутника Рівненської АЕС, співробітниця ВП «Науково-технічний центр» НАЕК «Енергоатом» Юлія Мамчич.

Відзначимо, що у престижному львівському марафоні взяли участь як аматори, так і спортсмени зі світовим ім‘ям. У рамках марафону пройшов Відкритий Кубок Львова з плавання серед спортсменів з інвалідністю, у якому змагалися 216 спортсменів, загалом 22 команди з усіх куточків України. Тренером одного зі спортсменів серед плавців з інвалідністю, а також учасником у категорії «Мастерс», став екс-володар світового рекорду на дистанції 50 м брасом, багаторазовий чемпіон світу та Європи на довгій і короткій воді Олег Лісогор.

Вітаємо переможців з нагородами, а також усіх учасників марафону, які продемонстрували високу силу духу та прагнення досягати нові спортивні висоти!