Керівник Енергоатома Петро Котін: мета НАЕК – мільярд гривень на соціальний розвиток

Среда, 15 сентября, 2021 - 09:23

Енергоатом провів розширене засідання Дирекції та профспілкового комітету Компанії з підведення підсумків виконання Колективного договору у першому півріччі 2021 року.

Очільник НАЕК Петро Котін, аналізуючи, як підприємство виконує корпоративні зобов’язання перед працівниками, у своїй доповіді зазначив, що соціальні стандарти в Компанії безперечно стали вищими. І наголосив: як один із лідерів ринку праці, Енергоатом прагне довести рівень витрат на власний соціальний розвиток до 1 мільярда гривень на рік, що цілком досяжно, адже вже зараз витрати на різноманітні програми підтримки працівників сфери атомної енергетики відчутно зросли.

«Витрати на соціальний розвиток у першому півріччі цього року зросли на 20% і склали 398 мільйонів гривень. За підсумками 2021 р. ми плануємо витратити на цю важливу мету 857 мільйонів гривень. А у найближчі роки досягнемо і одного мільярда гривень», – розповів керівник Компанії.  

Окрему увагу керівник НАЕК звернув на підтримку персоналу Компанії у подоланні пандемії коронавірусу, наголосивши на необхідності утримувати високий відсоток вакцинування серед працівників.
Голова профспілки ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич запевнив, що здоров’ю атомників та їхніх родин завжди приділяється велика увага, про що свідчать новозбудовані спортивні об’єкти з сучасним обладнанням у містах-супутниках атомних станцій.

«Кардинально змінено підхід до співпраці між адміністрацією та профспілковим комітетом. Тому нині маємо показники, які свідчать про чудові результати. Зокрема, вдалося завершити програму з удосконалення спортивної інфраструктури, – констатував пан Лич. – Цього року ми відкрили нові та реконструювали спортивні об’єкти у містах - супутниках АЕС: Нетішині, Вараші, Южноукраїнську».
Виконавчий директор з персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» Олег Бояринцев своєю чергою зазначив, що всі основні пункти Колективного договору виконуються повною мірою. Керівництво Компанії, підкреслив він, враховує всі соціальні вимоги атомників, допомагаючи їм також із забезпеченням житлом: «Згідно з інвестиційною програмою на 2022 рік, на це заплановано 36 мільйонів гривень. Окрім того, ми й надалі підтримуватимемо надання безвідсоткових позик на поліпшення житлових умов для наших працівників».

Резюмуючи, Петро Котін сказав, що найближчими роками Компанія потребуватиме ще більше кваліфікованих кадрів – з огляду на втілення масштабних проєктів з будівництва нових атомних потужностей. «За підтримки перших осіб держави атомна галузь країни має вийти у світові лідери з підготовки фахівців, а також з будівництва й експлуатації енергоблоків», – зауважив керівник НАЕК «Енергоатом».