КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН

Среда, 15 сентября, 2021 - 09:11

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

З трьома медалями, дві з яких найвищого ґатунку, повернулися додому з відкритого чемпіонату міста Миколаєва вихованки відділення художньої гімнастики спорткомплексу (СК) «Олімп» ВП ЮУАЕС. 13 вересня за звання найкращих у різних видах програми змагалися 98 юних грацій.

Результатом виступів южноукраїнок стали 3 призові місця:

1 місце – Софія Травянко (2011 р.н., вправи без предмета, стрічка, обруч);

1 місце – Марія Ніколайчук (2010 р.н., вправи без предмета, скакалка, булави);

2 місце – Софія Воробйова (2010 р.н., вправи без предмета, скакалка, обруч).

Оцінюючи виступ юних спортсменок з міста-супутника ЮУАЕС, суддівська колегія змагань нагородила їх спеціальними призами. Софія Травянко отримала звання «Міс королева стрічки» за найтехнічніше виконання вправи зі стрічкою, Марію Ніколайчук визнано «Міс найкраща посмішка змагань», а Софію Воробйову - «Міс надія змагань».

 

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Вдалими видалися минулі вихідні для юних спортсменів відділення греко-римської боротьби спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС. 11-12 вересня вони взяли участь у двох змаганнях різного рангу, виборовши загалом 12 медалей різного ґатунку.

Першими у відкритому обласному турнірі (м. Баштанка Миколаївської області) свою спортивну майстерність на борцівському килимі продемонстрували хлопці 2010-2014 р.н. Результатом виступу команди стали 6 завойованих медалей:

1 місце – Марк Рясночубенко (в.к. до 27 кг, 2014 р.н.);

1 місце – В`ячеслав Рожок (в.к. до 38 кг, 2011 р.н.);

2 місце – Максим Кісенко (в.к. до 31 кг, 2012 р.н.);

2 місце – Кирило Райкін (в.к. до 31 кг, 2010 р.н.);

3 місце – Максим Сулімов (в.к. до 31 кг, 2012 р.н.)С;

3 місце – Данило Мутовкін (в.к. до 31 кг, 2012 р.н.).

12 вересня до боротьби за перемогу в чемпіонаті Миколаївської області з греко-римської боротьби включилися спортсмени 2006-2008 р.н.

Семеро борців спорткомплексу ВП ЮУАЕС «Олімп» після виступу на цих змаганнях додали до своєї спортивної скарбнички ще 6 медалей. Призерами та переможцями у своїх вагових категоріях стали:

1 місце – Данило Кіосе (в.к. до 62 кг, 2006 р.н.);

1 місце – Назар Моргун (в.к. до 52 кг, 2006 р.н.);

2 місце – Денис Моргун (в.к. до 41 кг, 2008 р.н.);

2 місце – Денис Середін (в.к. до 38 кг, 2008 р.н.);

2 місце – Євген Богдан (в.к. до 52 кг, 2008 р.н.);

2 місце – Єгор Переута (в.к. до 75 кг, 2007 р.н.).

Ще один спортсмен южноукраїнської команди Ярослав Тимко, який був одним з головних претендентів на золото у ваговій категорії до 48 кг, впевнено одержав перемогу в першій сутичці, але, на жаль, отримав спортивну травму, яка не дала змогу продовжити боротьбу в змаганнях.

За результатами виступів спортсменів сформовано збірну Миколаївської області серед юнаків 2006-2008 р.н. для участі в командному чемпіонаті України. Завдяки зайнятому минулого року 2 місцю  в загальнокомандному заліку, Миколаївщина має право виступати на чемпіонаті двома складами по 12 спортсменів. Южноукраїнці увійшли як до основної збірної, так і до команди другого складу.

Командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків пройде з 22 по 24 вересня у м. Одеса.

               

ФУТБОЛ

Команда спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС стала учасницею відкритого обласного турніру з футболу «Спорт – це життя». Звання кращих 12 вересня в м. Первомайськ виборювали юнаки 2013 р.н. і молодші.

На футбольному майданчику зі штучним покриттям зустрілися команди з Миколаївської, Одеської та Вінницької областей.

Вигравши з рахунком 2:0 у команди ДЮСШ м. Бершадь (Вінницька область), южноукраїнці поступилася одноліткам ДЮСШ м. Балта (Одеська область).

В запеклій боротьбі за 3 місце футболісти з міста-супутника ЮУАЕС зустрілися з командою спортивної школи смт Піщанка Вінницької області, але, на жаль, спортивне щастя було не на їхньому боці. Програли цей матч з рахунком 2:3, южноукраїнці посіли 4 місце в турнірній таблиці.

Одними з наймолодших гравців турніру стали саме представники команди СК «Олімп» – Єгор Максимчук і Матвій Кузьо. Цікавим фактом є те, що їхні батьки є гравцями футбольної команди «Автолокомотив», яка гідно представляє ВП ЮУАЕС на обласних та Всеукраїнських змаганнях різного рангу.

На фото зліва направо: тренер-викладач СК «Олімп» О.М Бурцайло, Марія Ніколайчук, Єва Видойна, Софія Травянко, Софія Воробйова, Поліна Савранська, Софія Сіроклін, Ксенія Абдулаєва
На фото зліва направо: тренер-викладач СК «Олімп» УСО Б.Е Карая, Кирило Райкін, Марк Рясночубенко, В`ячеслав Рожок, Максим Кісенко, Максим Сулімов, Данило Мутовкін, Єгор Осипенко, Давид Спінул
На фото зліва направо верхній ряд: тренер-викладач СК «Олімп» УСО С.П. Ярохович, Роман Фільварченко, Денис Пугач, Арсеній Макуха, Назар Назаркулов, нижній ряд: Матвій Шеремет, Іван Сливчук, Єгор Максимчук, Матвій Кузьо, Роман Мельник