Ігоря Половича призначено генеральним директором ВП ЮУАЕС

Четверг, 26 августа, 2021 - 12:23

Ігоря Половича призначено генеральним директором ВП ЮУАЕС. Про це сьогодні, 26 серпня, повідомив т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петро Котін під час виробничої наради з керівною ланкою Южно-Українського енергокомплексу в рамках його робочого візиту на ЮУАЕС.

Ігор Михайлович Полович очолив підприємство 14 червня поточного року. Тоді його призначили тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора ВП ЮУАЕС.

Ігор Михайлович Полович - уродженець міста Соснівка Львівської області, здобув фах інженера-електрика електричних станцій у Львівській політехніці. Після завершення навчання він прийшов працювати на Хмельницьку АЕС, де з 2000-го року пройшов трудовий шлях від електрослюсаря з обслуговування та ремонту електрообладнання в електричному цеху до заступника начальника цього цеху. З 2015-го року Ігор Полович обіймав різні посади у Виконавчій дирекції з виробництва НАЕК «Енергоатом». Має відзнаку «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України». У грудні 2020 року Ігоря Михайловича було призначено т.в.о. виконавчого директора з виробництва та ремонтів Компанії.