На перехідному каналі перед мостом через Ташлицький став-охолоджувач розпочали бетонування другого ярусу

Среда, 28 апреля, 2021 - 14:03

На перехідному каналі перед мостом через Ташлицький став-охолоджувач ЮУАЕС роботи в розпалі. Під ділянкою дороги, згідно з планом робіт, 28 квітня розпочали бетонування другого ярусу. Закінчити черговий етап будівництва мають наступного тижня.

А вже завтра працівники Юженергобуду встановлюватимуть опалубку під бетонування над залізобетонними гільзами під обочинами дороги. Армування для цього вже виконано. Тут, згідно з технологією, бетон укладуть одним ярусом. Згодом забетонують пазухи – проміжок між заармованим бетоном і краєм котловану.

За інформацією будівельників, роботи виконуються згідно з графіком. Щоб дотриматись намічених строків вони працюватимуть і у вихідні дні. Виняток зроблять лише для Великодня.

 

Додатково:

Перехідний канал облаштують для перенесення кінцевої ділянки трубопроводу від насосної підживлення до водойми-охолоджувача Южно-Української АЕС і відрізків тепло- та водомереж «АЕС-місто». Таким чином буде усунуто перешкоду для збільшення об’єму верхньої водойми Ташлицької гідроакумулюючої станції за рахунок відділення відсічною греблею частини водосховища-охолоджувача АЕС у рамках проєкту добудови ТГАЕС.