Віцепрезидент Енергоатома Герман Галущенко: Ми – за якнайскорішу корпоратизацію Компанії

Четверг, 4 марта, 2021 - 09:09

Енергоатом був ініціатором передачі Компанії під підпорядкування безпосередньо Кабінету міністрів. Про це в інтерв’ю виданню БізнесЦензор заявив віцепрезидент НАЕК «Енергоатом» Герман Галущенко.

На його думку, це дозволить Енергоатому швидше розвиватися: «Якщо ми хочемо будувати енергоблоки або швидко здійснити процес корпоратизації, простіше бути під управлінням Кабінету міністрів. Це дуже важливо з точки зору ефективності та оперативності», – наголосив пан Галущенко.

Він уточнив, що стосовно корпоратизації Компанії існує багато невирішених питань, зокрема щодо режиму власності, однак, на його переконання, розв’язати їх цілком можливо. «Ми – за корпоратизацію, але хочемо все зробити правильно», – підкреслив віцепрезидент Енергоатома. Він додав, що відповідний законопроєкт вже готовий і Компанія очікує на його прийняття у першому читанні найближчим часом.  

Нагадаємо, Енергоатом підтримує створення Наглядової ради, але з повноцінним переліком її повноважень як колегіального органу. Перетворення унітарного державного підприємства на акціонерне товариство повинно відбутися у процесі корпоратизації – відповідно до спеціального закону, який має передбачити всі стратегічні особливості Національної атомної енергогенеруючої компанії.