Афіша

Вторник, 21 августа, 2018 - 08:03

На ЮУАЭС завершена поверка АСКРО

Понедельник, 20 августа, 2018 - 08:56

На Южно-Украинской АЭС 20 августа завершен второй этап работ по ежегодной плановой поверке* блоков детектирования гамма-излучения автоматизированной системы контроля радиационной обстановки (АСКРО), установленных на промплощадке и в населенных пунктах 30-километровой зоны наблюдения АЭС.

Теленовини ЮУАЕС від 17 08 18 Повний випуск

Пятница, 17 августа, 2018 - 17:02

У програмі:

1. В «Енергоатомі» звітували про роботу за перше півріччя.

2. Літо випробовує спекою. Як працює у цей період атомна електростанція?

3. Южноукраїнська міська лікарня ще деякий час залишатиметься без очільника.

Розширене засідання профкому

Пятница, 17 августа, 2018 - 16:24

На розширеному засіданні профспілкового комітету Южно-Української АЕС підбито підсумки виконання колективної угоди між адміністрацією та трудовим колективом. Основною темою обговорень стала низька заробітна плата атомників і як наслідок - звільнення кваліфікованих працівників.

 

Безпека АЕС у спекотний період

Пятница, 17 августа, 2018 - 16:20

Цього тижня позначка термометра сягала 35-ти градусів. На метеостанції ЮУАЕС абсолютний максимум зафіксували 15 серпня +35,2 за Цельсієм. У метеорологів цей показник має критерій небезпечного явища. За такої температури, як правило, вносяться зміни до графіка роботи персоналу, під посиленим контролем знаходиться обладнання, щодня проводяться рейди з перевірки дотримання правил пожежної безпеки. 

НОВОСТИ НАЭК "Энергоатом"

ЮРИЙ НЕДАШКОВСКИЙ: ЭНЕРГОАТОМ НЕ ТРЕБУЕТ ДЛЯ СЕБЯ ПРЕФЕРЕНЦИЙ - МЫ ТРЕБУЕМ РАВНЫХ УСЛОВИЙ РАЗВИТИЯ

Четверг, 19 июля, 2018 - 21:38

Юрій Недашковський: Енергоатом не вимагає для себе преференцій – ми вимагаємо рівних умов розвиткуПо инициативе Комитета по вопросам топливно-энергетического комплекса, ядерной политики и ядерной безопасности состоялись слушания на тему: «Ядерная энергетика Украины - вызовы и перспективы». Мероприятие состоялось 12 июля 2018 в Верховной Раде.

НА ХМЕЛЬНИЦКОЙ АЭС СТАРТОВАЛА VII ЛЕТНЯЯ ЯДЕРНАЯ ШКОЛА

Вторник, 3 июля, 2018 - 09:49

На Хмельницькій АЕС стартувала VII Літня Ядерна Школа

VII Літня Ядерна Школа під назвою «Молодь і майбутнє атомної енергетики» для студентів профільних вищих навчальних закладів стартувала сьогодні, 2 липня, на Хмельницькій АЕС. Організатори - Енергоатом, Українське Ядерне Товариство, Хмельницька АЕС та вищі навчальні заклади України, які здійснюють підготовку фахівців за профільними для АЕС спеціальностями.

ПРОДЛЕНИЕ СРОКА ЭКСПЛУАТАЦИИ ЭНЕРГОБЛОКА №3 РИВНЕНСКОЙ АЭС

Пятница, 15 июня, 2018 - 11:26

З метою залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля, надання можливості вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади Державна інспекція ядерного регулювання України з 12 червня по 12 липня 2018 року проводить публічне громадське обговорення питання про можливість продовження експлуатації ядерної установки - енергоблоку №3 Рівненської АЕС.

Подписка на Front page feed