На Южно-Українській АЕС завершено загальностанційне протиаварійне тренування

Четверг, 24 мая, 2018 - 16:28

На Южно-Українській АЕС 24 травня завершилось спільне з Дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» дводенне загальностанційне протиаварійне тренування з ліквідації УМОВНОЇ аварії. Плановий захід, який пройшов за участі представників зовнішніх організацій, мав на меті перевірку готовності системи аварійного реагування ВП ЮУАЕС до дій в разі виникнення аварії та до виконання заходів з евакуації персоналу.

Інформаційний вісник "Енергетик" від 24.05.2018

Четверг, 24 мая, 2018 - 12:15

Привітання южноукраїнців з Днем міста від адміністрації та профспілкового комітету ВП «Южно-Українська АЕС»; святкова афіша; матеріали про тих, хто про воду знає усе; як місто готується до свого Дня народження; з чого складається «атомна» частина тарифу та чому квадрокоптери над АЕС – небажані гості - у «Енергетику» від 24 травня 2018 року. Пропонуємо не залишити поза увагою відкритий лист Почесних городян Южноукраїнська, які стурбовані ситуацією у місті, до депутатів Южноукраїнської міської ради.

Внимание! На Южно-Украинской АЭС проходит противоаварийная тренировка

Среда, 23 мая, 2018 - 07:54

На Южно-Украинской АЭС, согласно графику проведения противоаварийных тренировок аварийных групп и бригад, 23-24 мая проходит совместная с Дирекцией ГП «НАЭК «Энергоатом» общестанционная противоаварийная тренировка (СОПТ) по ликвидации УСЛОВНОЙ аварии.

На Южно-Українському енергокомплексі пройшла звітна нарада НАЕК «Енергоатом» щодо діяльності з протидії корупції

Вторник, 22 мая, 2018 - 16:57

На Южно-Українському енергокомплексі 22 травня пройшла звітна нарада НАЕК «Енергоатом» щодо діяльності з протидії корупції, на якій було підбито підсумки роботи із зазначеного напрямку за 1 квартал 2018 року.  Для участі в ній на майданчик ВП ЮУАЕС прибули представники Дирекції та відокремлених підрозділів Енергоатома.

Южно-Украинский энергокомплекс посетили студенты Международного института бизнеса

Понедельник, 21 мая, 2018 - 13:58

Южно-Украинский энергокомплекс 17-го и 18 мая посетили студенты Частного высшего учебного заведения «Международный институт бизнеса». Визит организован в рамках знакомства с крупными производственными предприятиями Украины разных отраслей промышленности.

НОВОСТИ НАЭК "Энергоатом"

ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ ЦХОЯТ ПРОШЛО ОЧЕРЕДНЫЕ ЗАВОДСКИЕ ПРИЕМОЧНЫЕ ИСПЫТАНИЯ НА ЗАВОДЕ HOLTEC

Среда, 16 мая, 2018 - 16:57

На предприятии «Holtec Manufacturing Division» в городе Питсбурґ (штат Пенсильвания, США) с 26 по 30 марта 2018 года прошел очередной этап заводских приемочных испытаний оборудования для Централизованного хранилища отработавшего ядерного топлива (ЦХОЯТ). 
 

ЭНЕРГОАТОМ ЗА ДВА МЕСЯЦА ПОЛУЧИЛ ПОЧТИ 1,5 МЛРД ГРН ПРИБЫЛИ

Понедельник, 2 апреля, 2018 - 15:10

НАЭК «Энергоатом» за январь-февраль 2018 года получила прибыль до налогообложения в размере 1 млрд 343 млн грн.

Напомним, в 2017 году в бюджеты всех уровней было уплачено 10,881 млрд грн, что на 3,7 млрд грн больше, чем в 2016 году.

Задолженность ГП «Энергорынок» за электроэнергию, произведенную на АЭС Украины, по состоянию на 28 февраля 2018 года увеличилась до 12,845 млрд грн. 

ЭНЕРГОАТОМ БУДЕТ НЕ ТОЛЬКО КЛЮЧЕВЫМ ИГРОКОМ НА НОВОМ РЫНКЕ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ, НО И ГЛАВНЫМ ПРОИЗВОДИТЕЛЕМ ЭЛЕКТРИЧЕСТВА В УКРАИНЕ

Вторник, 27 марта, 2018 - 09:02

Атомна енергетика залишиться головною складовою в забезпеченні енергетичної незалежності України, а НАЕК «Енергоатом» буде не лише ключовим гравцем на новому ринку електроенергії, але й збереже за собою позиції головного виробника електрики в країні. Такого висновку дійшли учасники дискусії: «Роль електроенергетики у посиленні енергетичної безпеки України», яка відбулась 19 березня 2018 р. в стінах Верховної Ради та була ініційована народними депутатами України, головою підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Наталією Кацер-Бучковською та Володимиром Бандуровим, головою підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Комітету ВР України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Подписка на Front page feed