Привітання генерального директора ВП ЮУАЕС, депутата Миколаївської обласної ради Володимира Лісніченка з Днем захисника України

Воскресенье, 14 октября, 2018 - 07:21

Дорогі жінки та чоловіки захисники нашої країни! Шановні колеги та земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України – святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Теленовини ЮУАЕС від 12.10.18 Повний випуск

Суббота, 13 октября, 2018 - 03:21

У програмі:

1. На першому енергоблоці ЮУАЕС завершено впровадження «постфукусімських» заходів.

2. Долати міст через Ташлицьку водойму-охолоджувач атомної станції стане зручніше та безпечніше.

3. Протягом тижня южноукраїнці мали змогу долучитися до благодійної акції «Дзвони наших сердець».

Впровадження «постфукусімських» заходів

Пятница, 12 октября, 2018 - 16:48

Усі ремонті роботи, передбачені на цей рік, на ЮУАЕС завершено. У ППР-2018 також були заплановані чотири «постфукусімські» заходи. Три з них успішно реалізовані. Заміну вогнестримуючих клапанів, які слугуватимуть для підвищення пожежної безпеки, закінчать до кінця року. На енергоблоці №1, констатують южноукраїнські атомники, усі «постфукусімські» заходи завершено.

Про політику і політиканство

Пятница, 12 октября, 2018 - 16:45

Продовження 42-ї сесії міської ради, яке спершу планувалося на 18 жовтня, секретар ради перенесла на цей тиждень, на 9 число. Повідомили про це депутатів напередодні. Та кворуму не набралося, тому пленарне засідання знову не відбулося. У зриві роботи ради звинуватили атомну електростанцію.

Звернення генерального директора ВП ЮУАЕС депутата Миколаївської обласної ради до депутатів Южноукраїнської міської ради

Пятница, 12 октября, 2018 - 13:48

Останніми днями на регіональних інтернет-ресурсах та в соціальних мережах поширюється неправдива інформація щодо блокування роботи Южноукраїнської міської ради.

НОВОСТИ НАЭК "Энергоатом"

ОБНАРОДОВАН ОТЧЕТ ГОСАТОМРЕГУЛИРОВАНИЯ ПО РЕЗУЛЬТАТАМ ОБЩЕСТВЕННОГО ОБСУЖДЕНИЯ ВОПРОСА О ВОЗМОЖНОСТИ ПРОДОЛЖЕНИЯ ЭКСПЛУАТАЦИИ ЭНЕРГОБЛОКА №4 ЗАЭС

Пятница, 12 октября, 2018 - 11:21

С целью привлечения общественности к обсуждению вопросов по принятию решений, которые могут влиять на состояние окружающей среды, предоставление возможности свободного доступа к информации о деятельности органов исполнительной власти Государственная инспекция ядерного регулирования Украины с 07 сентября по 07 октября 2018 года проводила публичное общественное обсуждение вопроса о возможности продления эксплуатации ядерной установки - энергоблока №4 Запорожской АЭС.

НА ХМЕЛЬНИЦКОЙ АЭС СОЗДАДУТ СИСТЕМУ МОНИТОРИНГА СТРОИТЕЛЬНЫХ КОНСТРУКЦИЙ НА ОСНОВЕ СОВРЕМЕННЫХ МЕТОДОВ ДИАГНОСТИКИ

Среда, 10 октября, 2018 - 11:25

Саме цій темі був присвячений семінар, що відбувся минулого тижня на Хмельницькій АЕС у рамках програми «Інструмент співробітництва у галузі ядерної безпеки».

АЛЕКСАНДР ШАВЛАКОВ: АТОМНАЯ ЭНЕРГЕТИКА - ОСНОВА ЭНЕРГОБЕЗОПАСНОСТИ ВСЕЙ СТРАНЫ, А КАДРЫ ЕЕ ГЛАВНЫЙ АКТИВ

Пятница, 14 сентября, 2018 - 12:27

Одесский национальный политехнический университет не только готовит будущих специалистов для атомной энергетики, а уже традиционно выступает площадкой для дискуссии и обмена опытом между профессионалами ядерной отрасли не только из Украины, но и для международных представителей из разных стран мира. В этом году в рамках празднования 100-летия Одесского политехнического университета (ОНПУ) с 4 по 6 сентября в стенах Политехники состоялась VI Международная научно-практическая конференция «Безопасность и эффективность атомной энергетики».

Подписка на Front page feed