Теленовини ЮУАЕС від 20.10.17. Повний випуск

Суббота, 21 октября, 2017 - 09:33

У програмі:

1. «Енергоатому» виповнився 21 рік.

2. На атомній електростанції проведено протиаварійне тренування.

3. Педагоги міста обговорили новий закон, що має перезавантажити систему освіти.

Реконструкція системи технічного водопостачання АЕС

Суббота, 21 октября, 2017 - 09:29

Відбулося чергове засідання оперативного штабу з реконструкції системи технічного водопостачання АЕС. До цього питання прикута особлива увага. У нараді взяли участь керівники «Енергоатому», Южно-Українського енергокомплексу, а також представники генерального підрядника і виробника обладнання.

На Южно-Украинской АЭС завершилась противоаварийная тренировка

Пятница, 20 октября, 2017 - 10:37

19 октября на Южно-Украинской АЭС прошла плановая общестанционная противоаварийная тренировка (ПАТ). Ее цель - проверка готовности руководящего состава и персонала ОП ЮУАЭС к первоочередным действиям в случае возникновения аварий, а также сил и средств системы аварийной готовности и реагирования станции к действиям по локализации, ликвидации аварии и ее последствий.

Блок №2 ЮУАЭС: ремонт (дайджест на 19 октября)

Пятница, 20 октября, 2017 - 09:01

На втором энергоблоке ЮУАЭС по состоянию на 19.10.2017 (22-е сутки текущего ремонта) выполняются работы по монтажу деталей металлоконструкций (подкладные плиты) под стул подшипника №14.

Інформаційний вісник «Енергетик» від 19.10.2017

Четверг, 19 октября, 2017 - 15:36

Привітання з 21-ю річницею створення ДП «НАЕК «Енергоатом» від президента Компанії Юрія Недашковського, післямова до свята – Дня захисника України, репортаж із чергового засідання оперативного штабу з реалізації проекту реконструкції системи техводопостачання, підсумки роботи підприємства у вересні 2017 року, звернення то трудового колективу НАЕК «Енергоатом», органів місцевого  самоврядування та жителів міст-супутників АЕС України у звязку з дефіцитом коштів на фінансування соціальних витрат, передбачених Колективним договором Компанії, звітна конференція Ради ветеранів ВП ЮУАЕС, новини спорту, інформація щодо щорічної перереєстрації осіб, що перебувають на квартирному обліку у ВП ЮУАЕС, традиційний турнір з боксу, - про все це в номері  «Енергетика» від 19 жовтня 2017 року.

НОВОСТИ НАЭК "Энергоатом"

Звернення до трудового колективу ДП «НАЕК «Енергоатом», органів місцевого самоврядування та жителів міст-супутників АЕС України у зв’язку з дефіцитом коштів на фінансування соціальних витрат, передбачених Колективним договором Компанії

Среда, 11 октября, 2017 - 16:58

         23 лютого 2017 року було прийнято Колективний договір ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2017 рік.

         Затверджений кошторис витрат Компанії на соціальний розвиток у 2017 році не забезпечує покриття всіх соціальних витрат, передбачених Колективним договором. Крім того, за рахунок тарифу на електроенергію та теплоенергію регулятор погодив фінансування лише 45,3% соціальних витрат, передбачених цим кошторисом. Витрати на соціальний розвиток за межами погодженої регулятором суми Компанія повинна фінансувати за рахунок інших джерел (повернення дебіторської заборгованості, надання послуг населенню та юридичним особам об’єктами, що знаходяться на балансі Компанії, тощо).

          Дефіцит коштів у 2017 році на утримання соціальних об’єктів та на покриття витрат з надання соціальних пільг і гарантій, які передбачені Колективним договором,  у цілому по Компанії становить близько 200 млн гривень. Під час затвердження кошторису в грудні 2016 року Компанія планувала покрити наявний дефіцит суттєвим збільшенням у 2017 році інших надходжень, у т. ч. за рахунок погашення комунальними підприємствами міст-супутників їхньої заборгованості перед ВП АЕС.

WESTINGHOUSE І «ТУРБОАТОМ» ПІДПИСАЛИ КОНТРАКТ ПРО РОЗШИРЕНЕ ПАРТНЕРСТВО

Понедельник, 2 октября, 2017 - 09:01

Westinghouse і «Турбоатом» підписали контракт про розширене партнерство 

Компания Westinghouse Electric объявила о подписании расширенного Меморандума о взаимопонимании с украинской компанией ПАО «Турбоатом» с целью координации и сотрудничества по увеличению мощности атомных электростанций Украины. Турбоатом является одной из ведущих мировых компаний в области проектирования и производства турбин для ядерных, тепловых и гидроэлектростанций.

ЭНЕРГОАТОМ СФОРМИРУЕТ «ЧЕРНЫЙ СПИСОК» ПРЕДПРИЯТИЙ, КОТОРЫЕ ВЫИГРАЛИ ТЕНДЕРЫ КОМПАНИИ, НО ОТКАЗАЛИСЬ ЗАКЛЮЧАТЬ СООТВЕТСТВУЮЩИЕ ДОГОВОРЫ

Среда, 27 сентября, 2017 - 14:15

НАЭК «Энергоатом» начинает формирование «черного списка» предприятий, которые одержав победу в тендерах Компании в дальнейшем отказывались заключать договоры на поставку соответствующих товаров или услуг. Такое безответственное поведение угрожает стабильной работе обособленных подразделений Компании, так как срывает ожидаемые сроки поставки товара, нарушает производственные планы и заставляет тратить время на пересмотр результатов торгов.

Подписка на Front page feed