Інцидент у 3-й школі

Источник публикации: 
Інформаційний вісник «Енергетик» від 12.04.2018
Дата публикации: 
04.2018

У загальноосвітній школі №3 стався інцидент: 5 квітня у одному з кабінетів на другому поверсі, де вчаться третьокласники, вивалився шматок міжпанельної бетонної плити розміром приблизно метр на півтора. Він розколовся на три частини, зламав підвіконня та ледве не відірвав батарею. На щастя, ніхто із дітей не постраждав: діти були у їдальні, у класі залишились дві дитини, але вони знаходились далеко від цього місця.

За словами директора ЗОШ №3 Олени Кокол, про подію були повідомлені всі необхідні інстанції. Було залучено експертів, працює комісія. Олена Миколаївна припускає, що це пов’язано з тим, що бетонну плиту від самого початку було встановлено неправильно – вона була не армована. Старі вікна замінили на металопластикові, але укоси не було встановлено. Протягом декількох місяців на недороблені віконні блоки впливали погодні фактори: і сніг, і дощі. В будь-якому разі крапку в тому, чому так сталося, мають поставити фахівці в цій сфері.

Зі свого боку у школі, щоб унеможливити травмування дітей, всі вікна відгородили стрічками, розмістили попереджувальні таблички, парти було відсунуто від вікон на безпечну відстань.

Галина НАЗАРОВА