Проект інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік

Источник публикации: 
КОНТАКТ
Дата публикации: 
01.2018

Відокремлений підрозділ «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у рамках провадження господарської діяльності в сфері централізованого водопостачання та водовідведення розробляє інвестиційну програму на 2018 рік, яка спрямована на підвищення якості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, підвищення екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища.

З метою отримання пропозицій та зауважень ВП ЮУАЕС підприємства ДП «НАЕК «Енергоатом» виносить на розгляд проект інвестиційної програми в сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

Проект заходів інвестиційної програми розміщено на офіційному веб-сайті ВП ЮУАЕС: http://www.sunpp.mk.ua (розділ «Діяльність», вкладка «Офіційна інформація») та на офіційному веб-сайті м.Южноукраїнськ: http://yu.mk.ua (розділ «Житлово-комунальне господарство»).

Усі пропозиції та зауваження щодо заходів інвестпрограми просимо надавати на адресу УКБ ВП ЮУАЕС, м.Южноукраїнськ, Миколаївська обл, 55000 та на електронну адресу: a_balabanov@sunpp.atom.gov.ua.

При поданні пропозицій та зауважень у темі листа слід написати: «Розгляд проекту інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік», а також вказати зворотну адресу контактної особи (прізвище, ім'я та по батькові, контактний телефон/факс, e-mail).

Пропозиції та зауваження приймаються з 23-го по 30 січня 2018 року.