Публикации в прессе

А.Пелюх: «Никакой заинтересованности исполнительных органов в оздоровлении КП ТВКХ нет»

Газета "КОНТАКТ"
12.2018

Три месяца назад, во исполнение решения 41-й сессии Южноукраинского городского совета, был создан Наблюдательный совет   КП «Теплоснабжение и водо-канализационное хозяйство». В его функции входит текущий контроль деятельности коммунального предприятия от имени собственника, которым является территориальная громада в лице городского совета. Основная цель его создания – выведение предприятия, счета которого арестованы, которое имеет почти 120 млн грн. долга перед ОП «Южно-Украинская АЭС»,  из кризиса.

В состав Наблюдательного совета, заседания  которого проходят еженедельно, вошли представители  депутатского корпуса – Федор Татьков, общественности – Вера Миронова и основного кредитора – Александр Пелюх, который возглавил Наблюдательный совет КП ТВКХ. Что уже сделано за три месяца работы, читайте в интервью с Александром Пелюхом.

На варті радіаційної безпеки

Регіональні ЗМІ
12.2018

У зоні спостереження Южно-Української АЕС площею понад 230 квадратних кілометрів знаходиться 109 населених пунктів, де проживає майже 160 тисяч чоловік. Пост радіаційного контролю розташований у селі Рябоконево (за 33,5 км від об’єкта). Вплив атомної електростанції на навколишнє середовище перебуває під пильним контролем, ця діяльність постійно вдосконалюється.

Рік тому на Южно-Українській АЕС ввели у дослідну експлуатацію нову систему, яка дозволяє відслідковувати викиди тритію та радіовуглецю С-14. Після успішного випробування система введена в промислову експлуатацію, у рамках якої успішно функціонує. Про результати досліджень і особливості роботи системи контролю тритію та вуглецю розповів начальник цеху радіаційної безпеки ВП ЮУАЕС Володимир Бояріщев. 

Новій співдружності – бути!

Інформаційний вісник «Енергетик» від 22.11.2018
11.2018

13 листопада стало знаковим днем для міста Южноукраїнська: у залі засідань міськвиконкому голова Костянтинівської селищної ради Микола Коляда у присутності депутатів, представників виконавчої влади та ЗМІ передав секретарю Южноукраїнської міської ради Людмилі Дзюбенко рішення селищної ради – пропозицію з ініціативою про приєднання. Приєднання Костянтинівської селищної ради відбувається за спрощеною процедурою, яку затвердили у травні нинішнього року. Відповідно до закону, населені пункти, суміжні з містами обласного підпорядкування, мають право приєднатися до них за власної ініціативи. Таким чином, наші найближчі сусіди виконали всі умови для створення об’єднаної громади і чекають такого ж кроку назустріч від южноукраїнців.

ЮУАЕС і Первомайський район: результати співпраці

Інформаційний вісник «Енергетик» від 08.11.2018
11.2018

Члени Громадської ради при Первомайській райдержадміністрації 30 жовтня провели своє виїзне засідання на майданчику Южно-Української АЕС. Місце для заходу було вибрано не випадково: після оглядової екскурсії об’єктами ВП ЮУАЕС, темами для обговорення було обрано цивільний захист жителів Первомайського району в разі виникнення надзвичайної ситуації на ЮУАЕС та соціальні програми, що передбачають реалізацію коштів соціально-економічної компенсації ризиків населених пунктів, які входять до 30-кілометрової зони спостереження ЮУАЕС.

Гості також дізналися про заходи, які здійснюються на ЮУАЕС в рамках продовження строку експлуатації енергоблока № 3.

«Школа успіху»: розкрити потенціал активної молоді

Інформаційний вісник «Енергетик» від 08.11.2018
11.2018

Влітку наша газета публікувала матеріали учнів Южноукраїнської гімназії Тетяни Шаповал і Артема Білика про їхню участь у  проекті «Школа успіху Klitschko Foundation». Тетяна та Артем об’єднали зусилля і створили локальну «Школу успіху» в   Южноукраїнську, куди запросили хлопців та дівчат 13-15 років з Миколаївської області. Саме цей захід успішно втілився в життя під час шкільних осінніх канікул. Допомогу в його підготовці та проведенні надали співробітники управління інформації та громадських зв’язків та Палацу культури Южно-Української АЕС.

Від юридичних консультацій до «швидкої допомоги» за 15 хвилин

Інформаційний вісник «Енергетик» від 08.11.2018
11.2018

Майже місяць тривала 42 сесія Южноукраїнської міської ради 7-го скликання. Перше пленарне засідання відбулось 4 жовтня, депутати розглянули майже півсотні питань. Коли на порядку денному залишилося 13 питань, секретарю ради Людмилі Дзюбенко довелось зробити перерву у роботі сесії через брак кворуму. Спочатку Людмила Дзюбенко оголосила перерву до 18 жовтня, згодом видала розпорядження про продовження роботи сесії вже 9 жовтня. Пленарне засідання не відбулося через брак кворуму. Секретар ради не квапилась, отже, наступне пленарне засідання було призначено лише на  1 листопада. Гучні обвинувачення, суперечливі заяви юристів, відмова членів лічильної комісії підписувати протоколи, чергова спроба відправити у відставку Людмилу Дзюбенко, її чи то втеча з пленарного засідання, чи то дійсно раптове погіршення здоров’я – цим запам’яталась остання частина дійства під назвою «42 сесія Южноукраїнської міської ради».

З. Гульман: «Коли люди побачать зміни у платіжках, ситуація зміниться»

Інформаційний вісник «Енергетик» від 08.11.2018
11.2018

Обсяг твердих побутових відходів, які вивозять на сміттєзвалище, зменшився вдвічі. Такі перші результати впровадження у Южноукраїнську сортування сміття на органічні відходи та вторинну сировину. Наразі сортуванням охоплено 41 будинок у першому та другому мікрорайонах, в яких мешкає 10150 осіб; улаштовано 15 пунктів сортування. Не всі сьогодні розуміють необхідність сортування твердих побутових відходів, але коли люди побачать зміни у своїх платіжках, то ситуація зміниться, впевнена начальник КП ЖЕО Зінаїда Гульман. За її словами, планується змінити періодичність вивозу сміття та норми накопичення на одну людину, що дозволить знизити тариф на цю послугу вдвічі.

Результати впровадження сортування твердих побутових відходів комунальники презентували 30 жовтня на базі сортування вторинної сировини КП ЖЕО. Запросили депутатів, керівників підприємств та установ міста, журналістів.

Жовтневий листопад Спартакіад

Інформаційний вісник «Енергетик» від 08.11.2018
11.2018

Спортивна база «Олімпу» в жовтні перенесла «навалу» змагань двох Спартакіад з семи видів спорту, відзначивши таким чином своє 30-ти річчя з дня введення в експлуатацію.

Людина починається з добра

Інформаційний вісник «Енергетик» від 1.11.2018
11.2018

З 8 по 12 жовтня в місті Южноукраїнську проходила благодійна акція «Дзвони наших  сердець», у рамках якої кожного року проходить збір коштів для дітей з інвалідністю.  Ініціатори акції - благодійний фонд «ХХІ століття» та міське управління освіти. Цьогоріч в рамках акції був оголошений збір коштів для Варі Гончарук – маленької  дівчинки, в якої діагностовано нейросенсорну туговухість  2-3 ступеня і є нагальна  потреба у сучасному слуховому апараті.

Чому будівництво спортивної зали для гімназії №1 під питанням?

Інформаційний вісник «Енергетик» від 1.11.2018
11.2018

23 жовтня відбулося позачергове засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, підприємництва, бюджету, фінансів і цін. Саме за погодженням бюджетної комісії в окремих випадках може здійснюватися внутрішній перерозподіл міського бюджету між головними розпорядниками коштів. Члени комісії погодили перерозподіл коштів за шістьома напрямками, зокрема, ще стосувалось КЗ «Южноукраїнська міська лікарня», виконавчого комітету, управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради. Найбільші дебати точилися щодо внутрішнього перерозподілу коштів департаменту інфраструктури міського господарства.

Pages