Новини ВП ЮУ АЕС

Перегляд тарифів: варіанти без варіантів

Tuesday, 19 January, 2021 - 11:25

Україною котиться хвиля «тарифних протестів». Комунальні послуги зростають через відміну пільг, підвищення ціни на електрику та газ. В Южноукраїнську це болюче питання підсилює ще й необхідність підняття тарифу на водо- та теплопостачання.

На Южно-Українській АЕС підбили підсумки огляду пожежної безпеки

Friday, 15 January, 2021 - 14:28

На Южно-Українській АЕС підбили підсумки щорічного огляду пожежної безпеки. Серед завдань заходу - забезпечення надійної роботи протипожежних  установок на об'єктах підприємства, залучення персоналу до роботи з попередження пожеж.

ЦИТАТА ДНЯ

Friday, 15 January, 2021 - 12:58

Артем Чорноморов, Народний депутат України, про скасування пільги на електроенергію для населення 30-кілометрової зони АЕС

Проект інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері теплопостачання на 2021 рік

Friday, 15 January, 2021 - 11:45

ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у рамках провадження господарської діяльності в сфері теплопостачання розробляє інвестиційну програму на 2021 рік, яка спрямована на зменшення витрат, зниження втрат ресурсів, поліпшення умов транспортування теплової енергії, підвищення надійності постачання теплової енергії населенню міста-супутника та стороннім споживачам.

На ЮУАЕС обговорювали реалізацію проєкту реконструкції кранів кругової дії енергоблоків №1 і 2

Thursday, 14 January, 2021 - 09:14

На ЮУАЕС 12 січня обговорили стан підготовки до проведення реконструкції кранів кругової дії (полярні крани) енергоблоків №1 і №2. На виробничій нараді крім фахівців атомної станції були присутні представники компанії «Škoda JS» - переможниці відкритих торгів на проведення робіт та  ВП «Атомкомплект» НАЕК «Енергоатом».

ЦИТАТА ДНЯ

Wednesday, 13 January, 2021 - 14:42

Костянтин Щербань, начальник відділу підготовки та проведення ремонтів ЮУАЕС, про забезпеченість персоналом та ТМЦ на старті планово-попереджувального ремонту енергоблока №3.

Увага! Є робота!

Wednesday, 13 January, 2021 - 10:48

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного інженера з експлуатації обладнання атомної електростанції (зовнішні ПЛ) електричного цеху ВП ЮУАЕС.

Вітаємо зі світлим святом - Різдвом Христовим!

Wednesday, 6 January, 2021 - 18:41

Нехай цей день принесе нам усім бажання творити та розвиватися, подарує віру в добро і надію на краще.

Pages