За заявкою КП ТВКГ гідравлічні випробування тепломереж продовжено

Tuesday, 11 August, 2020 - 15:21

Напередодні початку опалювального сезону 2020-2021 року, після гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж в червні та проведення за їх результатами ремонтних робіт,  4 серпня поточного року розпочались повторні випробування. В зв’язку з цим було припинено подачу южноукраїнцям гарячої води.

У місті виявлено пошкодження тепломережі на 2-му в’їзді в Южноукраїнськ, в районі магазину «7 квартал» та по вулиці Дружби народів, біля катка «Слайз». За словами в.о. начальника цеху водо-каналізаційного господарства та теплових мереж ВП ЮУАЕС Ігоря Дорофєєва, в кінці минулого тижня КП ТВКГ усунуло ці пориви, і з понеділка було розпочато заповнення теплових мереж міста. Цього ж дня  було виявлено ще один порив в районі катка «Слайз».

Атомна станція готова подати у місто гарячу воду у відповідності до заявки КП ТВКГ. Проте, згідно із заявкою комунального підприємства, відключення подачі теплоносія у теплові мережі міста продовжено спочатку до 11, потім - до 14 серпня.

За словами Ігоря Дорофєєва, всі магістральні тепломережі, що знаходяться на балансі ВП ЮУАЕС (на ділянках від атомної станції до міста Южноукраїнськ, Гідрокомлексу тощо) перебувають у задовільному стані. Технічне опосвідчення магістральних теплових мереж, у відповідності до вимог законодавства, здійснюється своєчасно із залученням спеціалізованих організацій, які мають ліцензію на цей вид діяльності. За результатами огляду експерти видають висновок щодо можливості подальшої експлуатації  трубопроводів.