Проект інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік

Wednesday, 10 January, 2018 - 11:10

Відокремлений підрозділ «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у рамках провадження господарської діяльності в сфері централізованого водопостачання та водовідведення розробляє інвестиційну програму на 2018 рік, яка спрямована на підвищення якості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, підвищення екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища.

Відповідно до Постанови НКРЕКП від 14.09.2017 №1131, з метою отримання пропозицій та зауважень ВП ЮУАЕС підприємства ДП «НАЕК «Енергоатом» виносить на розгляд проект інвестиційної програми в сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік. Ознайомитися з документом можна за посиланням, наведеним нижче.

Усі пропозиції та зауваження щодо заходів інвестиційної програми ВП ЮУАЕС на 2018 рік просимо надавати на адресу: УКБ ВП ЮУАЕС, м.Южноукраїнськ, Миколаївська обл, 55000 та на електронну адресу: a_balabanov@sunpp.atom.gov.ua.

При поданні пропозицій та зауважень у темі листа слід написати: «Розгляд проекту інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік», а також вказати зворотну адресу контактної особи (прізвище, ім'я та по батькові, контактний телефон/факс, e-mail).

Пропозиції та зауваження приймаються з 23-го по 30 січня 2018 року.

 

Інвестиційна програма та додатки до інвестпрограми  ДИВИТИСЯ