ЦИТАТА ДНЯ

Wednesday, 21 June, 2017 - 15:37

Тетяна Гончарова,

начальник фінансового управління

Южноукраїнської міської ради:

«2016 року бюджет нашого міста отримав субвенцію з держави на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у розмірі 3 млн 581,1 тис. грн. Кошти отримано в повному обсязі та розподілено відповідно до наказів Мінрегіону за поданням виконавчих органів міської ради наступним чином:

- на роботи поточного характеру – поточний ремонт зовнішніх теплових мереж по вул. Миру (163,1 тис. грн) та на придбання індивідуальних засобів захисту органів дихання (195,1 тис. грн);

- на роботи капітального характеру - реконструкцію зовнішніх мереж холодного водопостачання по вул. Набережна енергетиків (3 млн 223 тис. грн).

 Фактично місто змогло використати в повному обсязі кошти, що були затверджені на роботи поточного характеру. Завдяки моніторингу цінових пропозицій респіратори вдалося закупити дещо дешевше, ніж передбачалося, –  на придбання 26 000 штук респіраторів «Росток – 2 ПМ» витрачено 179,4 тис. грн. 

Що ж до робіт капітального характеру, на жаль, їх освоїти не вдалося. Переможцем тендеру на реконструкцію зовнішніх мереж холодного водопостачання по Набережній енергетиків в установленому порядку було визначено ТОВ «Центр енергозберігаючих технологій» (м. Южний Одеська обл.). 7 листопада минулого року було укладено угоду на виконання робіт,  11 листопада підрядник отримав аванс в розмірі 1 млн 130,9 тис. грн. Але вже за тиждень, 18 листопада, аванс було повернуто і за ініціативи «Центру енергозберігаючих технологій» угоду було розірвано. Тож 3 млн 223 тис. грн казначейській службі нашого міста довелося повернути до держбюджету.

Коштів субвенції на 2017 рік для Южноукраїнська передбачено дещо більше – 4 млн. 186,9 тис. грн. З них 1 млн 395,7 тис. грн уже зайшли до міського бюджету «живими коштами». Тобто, держава свої помісячні зобов’язання перед містом виконує в повному обсязі. Щодо їх розподілу та використання, наскільки я знаю, наразі триває процес визначення переліку об’єктів, роботи на яких можливо провести за рахунок держаних коштів, погодження його з депутатами міської ради, та готується пакет всіх необхідних документів для подання до Мінрегіону на затвердження».

Теги: