До Ради ветеранів ВП ЮУАЕС – за новою адресою!

Wednesday, 21 June, 2017 - 09:50

Источник публикации: "Енергетик"

Дата публикации: 15 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ

6 червня Рада ветеранів ВП ЮУАЕС змінила адресу: тепер вона розмістилася у Інформаційному центрі ВП ЮУАЕС «Імпульс».

Привітати літніх атомників прийшли генеральний директор підприємства, депутат обласної ради Володимир Лісніченко, голова профспілки станції Сергій Снітков, голова міської ветеранської організації В'ячеслав Громенко та інші поважні гості.

Роками ветерани проводили зустрічі у маленькій однокімнатній квартирі житлового будинку, що в другому мікрорайоні. Наразі їх новий офіс розташувався в центрі міста, що, звичайно, більш зручно літнім людям. Квартира, де знаходився старий офіс Ради, перейшла до житлового фонду, а це значить, що скоро ще в когось, хто довго на це чекав, буде новосілля.

На урочистому відкритті офісу Ради ветеранів лунало багато добрих та вдячних слів. Генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко, вітаючи колишніх працівників підприємства, підкреслив: «Колектив енергокомплексу завжди розраховує на тісну співпрацю з ветеранами атомної галузі. Модернізація та реконструкція блоків АЕС, продовження їх термінів експлуатації, підвищення напірного рівня Олександрівського водосховища, добудова 3-го гідроагрегата Ташлицької ГАЕС – це ті напрямки, де ваша мудра порада та активна участь у реалізації планів підприємства буде як ніколи до речі».

Ветерани дякували за те, що вони не почувають себе забутими, йдучи на заслужений відпочинок, адже їхні молодші колеги допомагають в усьому: колишні працівники продовжують отримувати путівки до санаторіїв та на базу відпочинку «Дружба», до їхніх послуг – гостинні зали ПК «Енерге-тик», де вони проводять святкові вечори, пенсіонери займаються в студіях Палацу культури, із задоволенням реалізовуючи свої численні таланти, спортивний комплекс ВП ЮУАЕС «Олімп» – також гостинно відчиняє двері для ветеранів, що не тільки стежать за своїм здоров'ям, а й продовжують змагатися у багатьох видах спорту з молодими колегами. Започаткована декілька років тому акція «Ветеран» – також неабияка допомога тим, хто нездужає або просто стикається з матеріальними труднощами: на зборах активу Ради ветеранів кошти, що добровільно перераховують із своєї зарплатні атомники, розподіляються між тими, хто їх потребує.

Урочисте відкриття – позаду, а попереду у Ради ветеранів – щоденна праця і допомога своїм товаришам-пенсіонерам. Отже, тепер – за новою адресою: бульвар Шевченка, 8а, Інформцентр «Імпульс».

Олена БОНДАРЕНКО

Фото В.Зернопольського