ЦИТАТА ДНЯ

Tuesday, 3 August, 2021 - 15:40

Юрій Фомін, заступник генерального директора ВП ЮУАЕС з капітального будівництва, до Дня будівельника:

«Хочу сказати, що мені в житті  несказанно  пощастило. Доля звела мене з сотнями і сотнями високих професіоналів, чесних, порядних, надзвичайно талановитих і відданих своїй справі людей. З ними ми починали зводити наш Южноукраїнськ, який давно та по праву називають містом будівельників і енергетиків, споруджували енергоблоки атомної станції, гідроагрегати Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС. З ними сьогодні ми продовжуємо втілювати в життя перспективні проєкти, мета яких – розвиток нашого підприємства та його міста-супутника. Якщо напружити пам’ять, на перелік прізвищ тих, з ким довелося спілкуватися за ці роки на різних рівнях, - майстрів, бригадирів, очільників підрядних організацій, керівників та працівників підрозділів енергокомплексу, пов’язаних з виконанням будівельних завдань, мені знадобиться чимало часу.

Переконаний, що ми всі в неоплатному боргу перед будівельниками. Завдяки їхнім невтомним рукам ми маємо робочі місця, затишне житло, прекрасні об’єкти соцкультпобуту. У повсякденному житті ми, зазвичай, забуваємо про це, а от напередодні свята хочеться їм усім щиро подякувати. Сердечно бажаю ветеранам здоров’я та довголіття, душевного спокою та морального задоволення від результатів свого професійного життя,  а молоді, яка, прийняла естафету та прийшла їм на зміну, - стабільної, добре і вчасно оплачуваної роботи, яка б приносила радість від втілення задуманого та достаток у ваші сім’ї.

У вас попереду ще багато роботи. Це добудова Ташлицької ГАЕС, завершення реконструкції системи техводопостачання атомної станції і ціла низка нових цікавих та важливих для України проєктів. Без сумніву, вам під силу найскладніші завдання, зокрема й спорудження нових і заміщуючих ядерних енергоблоків.   

Зі святом, шановні колеги! І гарних нам усім перспектив!»