На насосній бризкальних басейнів ЮУАЕС монтують мостовий кран

Thursday, 15 April, 2021 - 16:44

У день наших відвідин, 13 квітня, встановлювали кабіну головного крана, який в подальшому буде використовуватися для обслуговування та ремонту насосних агрегатів. Основна конструкція 55-тонного вантажопідйомника зайняла своє місце декількома днями раніше. Нині триває його налагоджування. До кінця місяця мостовий кран має бути повністю змонтований.

«На об’єкті нині працює близько 350 будівельників та 40 механізмів. Ми  зайняті на всіх 5 бризкальних басейнах та насосній станції. Роботи ведуться широким фронтом, матеріали закуплені», - розповів генеральний директор ПрАТ «Юженергобуд» Дмитро Литвиненко.

В чашах бризкальних басейнів  №1 і №2 – це перша черга проєкту - будівельну частину робіт та монтаж трубопроводів завершено. На третьому добігає кінця армування та бетонування днища. Якості робіт – найпильніша увага. На самій будівлі насосної монтують стінові панелі, поруч виконали зворотну засипки до проєктних позначок, у машинній залі продовжують обв’язку насосів. Значно просунулися підрядчики і в монтажі електротехнічного обладнання. До підстанції «Бризкальна» прокладено  кабель живлення від опори №67, лотки готові до закриття.

«Нині є незначне відставання від графіка, яке було пов’язане з недостатнім фінансуванням. Проте, ми бачимо шляхи вирішення та надолуження цього відставання. Тобто, за сталого фінансування об’єкт буде зданий вчасно», - переконаний Дмитро Литвиненко.