Протидія корупції, новини і публікації

Взаємодія ВП ЮУАЕС з правоохоронними органами в першому півріччі 2021 року

За перше півріччя 2021 року до ВП ЮУАЕС по теперішній час 11 листів-вимог про надання документів та інформації (всі запити задоволено – було надано запитувану інформацію та документи).

Ухвали про надання тимчасового доступу до речей та документів не надходили.

До уваги суб’єктів декларування: перенесено термін подання декларації

17 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким зокрема внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції».

Вказаними змінами встановлено, що декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які подаються за минулий рік до 1 квітня, у 2020 році суб’єкти декларування подають до 1 червня.

Узагальнено результати опитування працівників Енергоатома з питань запобігання корупції

З метою отримання зворотного зв’язку колективу та формування стратегії щодо пріоритетів та перспективних напрямів реалізації антикорупційної політики у грудні 2019 року в Енергоатомі було проведено анонімне анкетування працівників.

Цьогоріч в опитуванні прийняли участь 4343 працівника або 12,5% від загальної чисельності персоналу Компанії, що фактично повторює показник минулого року (у 2018 році прийняли участь в опитуванні 4348 осіб – 12,6%).

В рамках реалізації антикорупційних заходів проводиться анонімне опитування серед працівників Компанії

Вже п’ятий рік поспіль на державному підприємстві «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», в рамках реалізації антикорупційних заходів, проводиться анонімне опитування серед працівників Компанії.

Розширено перелік членів сім’ї та близьких осіб у розумінні антикорупційного законодавства

18 жовтня поточного року набрали чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції», якими розширено коло близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів, зазначених у частині першій статті 3 цього Закону (до таких суб’єктів відносяться посадові особи Компанії як посадові особи юридичних осіб публічного права).

Зокрема, змінено визначення терміну «члени сім’ї», а саме членами сім’ї є:

Інформація для посадових осіб ВП ЮУАЕС

18.10.2019 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін  до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» на підставі якого були внесені зміни до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Проведено перші спільні навчання Енергоатома та UNIC для ділових партнерів

На Рівненькій АЕС 12-13 вересня в рамках партнерства НАЕК «Енергоатом» та всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) вперше для ділових партнерів Компанії відбулися навчальні заходи на тему: «Практичні інструменти для зміцнення засад доброчесності у діяльності приватних та державних підприємств».

Зміна вартості «дозволених» подарунків, які можуть отримувати посадові особи Компанії

До уваги посадових осіб ВП ЮУАЕС: Змінилася вартість «дозволених» подарунків, які можуть отримувати посадові особи Компанії

Pages