Методологiчна допомога

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ!

 

1 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», положеннями якого було встановлено новий розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи: з 1 січня 2018 року – 1762 гривні, з 1 липня – 1841 гривня, з 1 грудня – 1921 гривня (ст. 7 вказаного Закону).

Рекомендації НАЗК до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Як отримати довiдку про доходи он-лайн

Електронне декларування. Як швидко і безкоштовно отримати довідку про доходи не виходячи з дому. Відеоінструкція.

Як заповнити декларацiю

Подання електронної декларації для посадових осіб юридичної особи публічного права. Відеоінструкція.

Як отримати ЕЦП

Отримання електронного цифрового підпису для подання електронної декларації. Швидко і безкоштовно. Відеоінструкція.

Електронне декларування. Методологічна допомога

З 1 січня 2017 року розпочався другий етап впровадження системи електронного декларування.

Таким чином, посадові особи Компанії (підпункт «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) зобов'язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Увага! Електронні декларації!

Відповідно до положень п. 1 Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 10.06.2016 № 2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» з 1 січня 2017 року у посадових осіб ДП НАЕК «Енергоатом» та її відокремлених підрозділів виникають обов’язки щодо подання декларацій, а також щодо повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані в електронному вигляді.

Cуттєві зміни у майновому стані

Відповідно до статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи ВП ЮУАЕС зобов'язані повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство) про суттєві зміни у майновому стані у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна.