Новини ВП ЮУ АЕС

Южноукраїнські нацгвардійці повернулися з АТО

Середа, 26 Квітень, 2017 - 09:44

Бійці військової частини 3044 з охорони Южно-Української АЕС повернулися із зони проведення антитерористичної операції на Донбасі. Десятеро нацгвардійців провели в зоні АТО два місяці.

Військовослужбовців зустрічали короваєм, міцними обіймами товаришів та щирими словами подяки від керівництва атомної станції, військової частини та профспілкового комітету за мужність і відвагу.

Калейдоскоп спортивних перемог южноукраїнських спортсменів. Квітневий випуск

Вівторок, 25 Квітень, 2017 - 15:00

Команда комбінату культурно-спортивних споруд (ККСС) «Олімп» ВП ЮУАЕС повернулася з Чемпіонату України зі спортивного орієнтування з трьома медалями.

 

Творча весна колективів Палацу культури ВП ЮУАЕС

Вівторок, 25 Квітень, 2017 - 12:26

Солісти народного ансамблю бального танцю «Натхнення» в середині березня брали участь у Міжнародних змаганнях з танцювального спорту «Kyiv OPEN Championship 2017», в якому южноукраїнські танцюристи у категорії Діти посіли перше місце.

Важная информация о реструктуризации компании «Вестингауз»

Вівторок, 25 Квітень, 2017 - 12:07

Стратегический партнер НАЭК «Энергоатом» компания-производитель ядерного топлива «Вестингауз» (топливные сборки «Вестингауз» ныне эксплуатируются на энергоблоках №1 и №2 ЮУАЭС и на блоке №5 ЗАЭС) переживает сложный период. Заявление о реорганизации компании согласно главе 11 Закона США о банкротстве вызвало общественный резонанс. 

В письме, адресованном клиентам компании, временный президент и главный исполнительный директор Хосе Эметерио Гуттерес дает разъяснения по сложившейся ситуации.

У Южноукраїнську підбито підсумки відбіркового етапу творчого конкурсу «Мирний атом єднає Україну»

Вівторок, 25 Квітень, 2017 - 09:24

У інформаційному центрі ВП ЮУАЕС 19 квітня визначили переможців першого етапу дитячо-юнацького конкурсу ДП НАЕК «Енергоатом» «Мирний атом єднає Україну». З 29 представлених робіт журі відібрало 10 найкращих. Вони претендуватимуть  на перемогу в другому турі творчого змагання.

Громадські слухання з підвищення рівня Олександрівського водосховища пройшли в смт Олександрівка та с.Прибужжя

Понеділок, 24 Квітень, 2017 - 17:14

Южно-Український енергокомплекс продовжує серію громадських слухань з питання підвищення рівня Олександрівського водосховища до позначки 20,7 м і обговорення матеріалів оцінки впливу цієї діяльності на навколишнє середовище (ОВНС). Мешканці Олександрівської об'єднаної територіальної громади та села Прибужжя 21 і 22 квітня відповідно також приєдналися до процесу обговорення запропонованого енергетиками питання. У заході взяла участь у цілому 191 особа. У їх числі - вчені Національної академії наук України (НАНУ), експерти Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційній безпеки, представники Громадської організації «Національний екологічний центр України», інших громадських і екологічних рухів, а також регіональних засобів масової інформації.

На ЮУАЕС пройшло виїзне засідання Ради Оптового ринку електричної енергії України

Понеділок, 24 Квітень, 2017 - 16:30

На майданчику Южно-Українського енергокомплексу 20-21 квітня відбулося виїзне засідання Ради Оптового ринку електричної енергії (ОРЕ) України. У ньому взяли участь представники Міненерговугіллля, Енергоатома, Енергоринку, Антимонопольного комітету, Національної комісії державного регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, представники провідних українських компаній-виробників та постачальників електроенергії та ін. 

УВАГА! Як уберегти своє авто від незаконного заволодіння

Понеділок, 24 Квітень, 2017 - 15:20

У поточному році на території м. Южноукраїнська Миколаївської області було скоєно 8 незаконних заволодінь транспортними засобами. Щоб ваш автомобіль не опинився в списку розшукуваних, скористайтеся порадами поліції

Теленовини ЮУАЕС від 21. 04. 17. Повний випуск

Субота, 22 Квітень, 2017 - 09:35

У програмі:
1. Рада Оптового Ринку електроенергії України провела виїзне засідання на Южно-Українському енергокомплексі.
2.  Стартували громадські слухання з питання підвищення рівня Олександрівського водосховища до позначки 20,7 метра.
3. Територія оздоровчого комплексу атомної станції стане ще більш зеленою. Там закладено новий сквер. 
4. На браконьєрів у місті полює Миколаївський рибоохоронний патруль.

Южно-Український енергокомплекс провів перші громадські слухання з питання підвищення рівня Олександрівського водосховища

П'ятниця, 21 Квітень, 2017 - 23:01

Громадські слухання з питання підвищення рівня Олександрівського водосховища до позначки 20,7 метра стартували в селі Богданівка Доманівського району. Зустріч видалась гарячою: на громадські слухання приїхали представники багатьох екологічних рухів, які не бажали чути аргументи енергетиків.

Сторінки