Новини ВП ЮУ АЕС

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України

Середа, 28 Червень, 2017 - 15:01

Шановні співвітчизники!

Дорогі українці!

Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі...

Заява ВП ЮУАЕС щодо масових кібератак в Україні

Вівторок, 27 Червень, 2017 - 21:19

Близько 14 години до ДП «НАЕК «Енергоатом» надійшло повідомлення про кібератаки на системи деяких енергетичних підприємств України. Керівництвом Компанії вчасно було прийнято рішення про посилення захисту інформаційних систем АЕС та відімкнення комп’ютерних мереж атомних станцій від мережі Інтернет.
Наголошуємо, що Южно-Українська АЕС працює в штатному режимі.

Южно-Українську АЕС з метою контролю виконання заходів КЗПБ відвідали консультанти-інспектори ЄБРР

Вівторок, 27 Червень, 2017 - 12:24

З метою контролю виконання заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) проммайданчик ЮУАЕС відвідали консультанти-інспектори банку-кредитора Програми. До складу делегації входили також представники Групи управління проектами КЗПБ.

ЦИТАТА ДНЯ

Понеділок, 26 Червень, 2017 - 14:44

Олександр Григоренко, начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки Дирекції з нагляду за безпекою НАЕК «Енергоатом» про підсумки комплексної перевірки стану пожежної безпеки на ЮУАЕС:

«Протипожежний режим Южно-Української атомної станції перебуває на належному рівні. Люди, які займаються підтримкою протипожежного режиму на АЕС - досвідчені спеціалісти, всі на своєму місці. Будемо сподіватися, що так буде й надалі».

Перевірка ДСНС

Понеділок, 26 Червень, 2017 - 12:59

Під час контрольної перевірки Миколаївської області Державною службою з надзвичайних ситуацій України, члени комісії працювали також у Южноукраїнську. Стан цивільного захисту у місті визнано задовільним. 

«Господар» працює

Понеділок, 26 Червень, 2017 - 12:54

Запрацював ринок «Господар», який позиціонували як соціальний. Окрім того, міська влада робить на цей об’єкт ставку у питанні боротьби зі стихійною торгівлею.

ППР на енергоблоці №3

Понеділок, 26 Червень, 2017 - 12:49

До завершення ППР на енергоблоці №3 Южно-Української АЕС залишилось менше трьох тижнів. Одна з найбільших і тривалих робіт, які виконуються під час цього ремонту – реконструкція системи вентиляції. Нове обладнання кваліфіковано на «жорсткі» умови та сейсмічний вплив. Заміна кондиціонерів виконується у рамках продовження терміну експлуатації енергоблока №3 ЮУАЕС та виконання заходів Комплексної  програми підвищення безпеки  енергоблоків АЕС України. 

Як вберегтись від ботулізму

Неділя, 25 Червень, 2017 - 18:17

Источник публикации: "Енергетик", №22 (1679)

Дата публикации: 22 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ

Ботулізм – гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum та її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти.

Сторінки