Показники

2016-10-26 08:40:33

 Енергоблок №1
955
МВт
 Енергоблок №2
919
МВт
 Енергоблок №3
988
МВт
 Радіаційний фон
н/д
мкЗв/год
Недовиробіток електроенергії, пов'язаний із забезпеченням теплопостачання споживачів міста Южноукраїнська:
За 24.10.20160.56   млн кВт∙год
З початку місяця9.31   млн кВт∙год
З початку року93.45   млн кВт∙год

Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?

Ласкаво просимо на веб-сайт ЮУАЕС!

Южно-Український енергетичний комплекс – єдине в Україні підприємство з комплексним використанням базових ядерних і маневрених гідроакумулюючих потужностей, а також водних ресурсів річки Південний Буг. Він розташований на півночі Миколаївської області.

Сьогодні до складу енергетичного комплексу входять Южно-Українська АЕС, Олександрівська ГЕС та Ташлицька ГАЕС.

докладніше>>

Останні новини ВП ЮУАЕС

25.10.2016 Южно-Український енергокомплекс знову відвідали студенти Херсонського метеорологічного технікуму

Наочно побачити, як виглядає та з чого складається атомна станція, а також дізнатися, як тут виробляється електроенергія - головна мета уроку-екскурсії студентів другого курсу Херсонського метеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету, які відвідали Южно-Український енергокомплекс 25 жовтня.

25.10.2016 Навчання СБУ на Южно-Українському енергокомплексі вступили в активну фазу

Тактико-спеціальні навчання, які Антитерористичний центр при Управлінні СБУ в Миколаївській області 24-28 жовтня проводить базі Южно-Українського енергокомплексу, а також на територіях міста-супутника АЕС, Первомайського, Вознесенського та Арбузинського районів, вступили в активну фазу.

25.10.2016 Пройшли змагання з футзалу та пауерліфтингу 27-ої Спартакіади ЮООП

22-23 жовтня в ігровій і тренажерній залах спорткомплексу «Олімп» завершилися ігри чергових - 13-го та 14-го - видів спорту Спартакіади-2016 Южноукраїнської об'єднаної організації профспілок: з футзалу серед ветеранів і пауерліфтингу.

24.10.2016 На ЮУАЕС здійснено комплексну інспекційну перевірку комісією ДІЯРУ

17-21 жовтня комісія Держатомрегулювання здійснила планову інспекційну перевірку на майданчику ВП «Южно-Українська АЕС» за сімома напрямками.

21.10.2016 Представники ВП ЮУАЕС взяли участь у командно-штабних навчаннях ДСНС

18-20 жовтня Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Агенцією зменшення загрози міністерства оборони США провели в Миколаївській області командно-штабні навчання з координації та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з радіаційними речовинами.

Останні новини НАЕК "Енергоатом"

21.10.2016 Колектив Енергоатома сумує з приводу передчасної смерті В'ячеслава Тищенка

21 жовтня 2016 року на 68 році життя несподівано зупинилося серце радника президента НАЕК «Енергоатом» Тищенка В’ячеслава Олексійовича, колишнього генерального директора ВП «Запорізька АЕС».

20.10.2016 Енергоатом та GE Power поглиблюють співпрацю у сфері модернізації обладнання машзалів українських АЕС

НАЕК «Енергоатом» та GE Power Sp. z o.o. (Польща) підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо розширення співробітництва у сфері модернізації обладнання машинних залів українських АЕС. Документ було підписано президентом Енероатома Юрієм Недашковським та віце-президентом GE Power Sp.z.o.o. Робертом Бутцке 19 жовтня у центральному офісі Енергоатома.

18.10.2016 Енергоатом та Holtec вдосконалюють технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом на українських АЕС

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський та президент американської компанії Holtec International доктор Кріс Сінгх обговорили стан реалізації проекту спорудження Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП). Зустріч відбулась 17 жовтня у центральному офісі Енергоатома.