Інформаційний вісник "Енергетик" від 20.07.2017

Четвер, 20 Липень, 2017 - 11:23

Засідання міжвідомчої комісії при Південно-Бузькому басейновому управлінні водних ресурсів, повірка автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), посилання на звіт Енергоатома про поводження з радіоактивними відходами, під рубрикою «гостра тема» - про нелегкий процес об'єднання територіальних громад, репортаж із 26-ї сесії міської ради, матеріал до міжнародного дня шахів, фотоконкурс Організації молоді Атомпрофспілки, мистецькі здобутки южноукраїнських творчих колективів - про все це в номері  «Енергетика» від 20 липня 2017 року.

Про прогноз погодних умов по території Миколаївської області

Вівторок, 18 Липень, 2017 - 16:17

З 19 липня 2017 року по м. Миколаїву та на території Миколаївської області очікується висока пожаронебезпечність 4 (четвертого) класу.

«Урожайне» літо колективів Палацу культури ВП ЮУАЕС

Вівторок, 18 Липень, 2017 - 12:38

З 1 по 10 липня зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» Палацу культури ВП ЮУАЕС брав участь у IX Міжнародному фольклорному фестивалі «Кавказ-2017», який проходив у трьох містах Грузії - Поті, Кобулеті та Батумі. Южноукраїнський танцювальний колектив на фестиваль було запрошено Союзом хореографів Грузії.

26 сесія Южноукраїнської міської ради

Понеділок, 17 Липень, 2017 - 16:46

На черговому засіданні Южноукраїнської міської ради розглянуто 86 питань. Прийнята програма «Якісні та обґрунтовані тарифи кожному споживачу без боргів», яка передбачає низку заходів для погашення боргу комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» перед Южно-Українською АЕС. 

З ким об’єднаються Костянтинівка і Богданівка?

Понеділок, 17 Липень, 2017 - 16:43

Процес децентралізації триває. Сусідні Костянтинівка та Богданівка висловили бажання згуртуватися з Южноукраїнськом. Однак, отримали відмову і вирішили йти іншим шляхом. 

Новини НАЕК "Енергоатом"

ДЕРЖАТОМРЕГУЛЮВАННЯ ПОГОДИЛА МОЖЛИВІСТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПАЛИВА WESTINGHOUSE НА ЕНЕРГОБЛОКАХ №1 ТА №4 ЗАПОРІЗЬКОЇ АЕС

Вівторок, 11 Липень, 2017 - 18:17

Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ), враховуючи позитивні результати державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки матеріалів, що обґрунтовують безпеку, визнала за можливе завантаження перших партій ядерного палива компанії Westinghouse в активні зони енергоблоків №1 та №4 Запорізької АЕС. Роботи з використання ядерного палива виробництва компанії Westinghouse на АЕС України здійснюються НАЕК «Енергоатом» з метою диверсифікації джерел постачання ядерного палива для АЕС України та уникнення залежності від монопольного постачальника.

ЕНЕРГОАТОМ ОТРИМАВ ЛІЦЕНЗІЮ ДЕРЖАТОМРЕГУЛЮВАННЯ НА БУДІВНИЦТВО ТА ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО СХОВИЩА ВІДПРАЦЬОВАНОГО ЯДЕРНОГО ПАЛИВА

Вівторок, 11 Липень, 2017 - 14:51

Енергоатом отримав ліцензію Держатомрегулювання на будівництво та введення в експлуатацію Централізованого сховища відпрацьованого ядерного паливаОфіційно стартувало будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. 6 липня 2017 року НАЕК «Енергоатом» отримав ліцензію Державної інспекції ядерного регулювання України на право провадження діяльності на етапах життєвого циклу «будівництво та введення в експлуатацію ядерної установки» - Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій (ЦСВЯП). Місцем будівництва, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 року № 721-р, у ліцензії визначена зона відчуження Чорнобильської АЕС.

НА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ АЕС РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ПРОЕКТ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ З МОДЕРНІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ФІЗИЧНОГО ЗАХИСТУ

П'ятниця, 7 Липень, 2017 - 16:12

В рамках реалізації проекту технічного переоснащення комплексу інженерно-технічних засобів системи фізичного захисту энергоблока №1, Хмельницьку АЕС відвідали представники Регулюючого органу з радіаційної безпеки Швеції. До складу делегації увійшли також фахівці Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Енергоатома, корпорації «ТСМ «Груп», яка спеціалізується на технологічному обладнанні з фізичного захисту.

Підписатися на Front page feed