Показники

2016-08-29 20:53:38

 Енергоблок №1
704
МВт
 Енергоблок №2
646
МВт
 Енергоблок №3
873
МВт
 Радіаційний фон
0.09
мкЗв/год
Недовиробіток електроенергії, пов'язаний із забезпеченням теплопостачання споживачів міста Южноукраїнська:
За 25.08.20160.07   млн кВт∙год
З початку місяця1.63   млн кВт∙год
З початку року80.73   млн кВт∙год

Ласкаво просимо на веб-сайт ЮУАЕС!

Южно-Український енергетичний комплекс – єдине в Україні підприємство з комплексним використанням базових ядерних і маневрених гідроакумулюючих потужностей, а також водних ресурсів річки Південний Буг. Він розташований на півночі Миколаївської області.

Сьогодні до складу енергетичного комплексу входять Южно-Українська АЕС, Олександрівська ГЕС та Ташлицька ГАЕС.

докладніше>>

Останні новини ВП ЮУАЕС

26.08.2016 Активістам організації ветеранів ЮУАЕС вручені грамоти

25 серпня на зборах Ради ветеранів Южно-Українського енергокомплексу нагородили активістів ветеранської організації атомників. Грамоти за активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток системи соціального захисту людей похилого віку, ветеранів війни та праці і з нагоди 25-річчя Незалежності України за підписом генерального директора та голови профкому ВП ЮУАЕС були вручені колишнім працівникам підприємства, які й після виходу на пенсію продовжують активне громадське життя.

23.08.2016 Южно-Українська АЕС: етапи Незалежності

Чверть століття для такого потужного підприємства як атомна станція, період досить вагомий. Це, в першу чергу, розвиток і впровадження нових технологій, удосконалення виробничих процесів, введення в експлуатацію нових об’єктів, розширення кола співробітництва та партнерства. Паралельно з розвитком виробничої сфери, АЕС активно удосконалює і соціальний напрямок своєї діяльності. Ми намагались відобразити найбільш вагомі і яскраві події в житті южно-українських атомників за часів Незалежної України, хоча, насправді кожен день роботи Южно-Української АЕС – це значущий внесок у розвиток нашої держави кожної людини, яка так чи інакше пов’язана з атомною енергетикою.

23.08.2016 Привітання з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України

23 серпня ми святкуємо День Державного прапора України, а 24 серпня – найголовніше державне свято – День Незалежності.

23.08.2016 За средства из депутатского фонда – линолеум для кабинета химии

В 1976 году впервые за парты первой в городе школы село  220 учеников. Сегодня, спустя 40 лет, первый звонок в общеобразовательной школе №1 им. Защитников Отечества прозвенит для более 630 учеников. За  четыре десятилетия аттестаты об окончании школы получили 2986 одинадцатиклассников и 5095 девятиклассников; 68 выпускников получили золотые медали, 67 – серебряные. Гордится школа и своими кадрами. В этом году учитель химии ООШ №1 Анна Ефремова, завоевав призовые места на городском и областном этапах конкурса «Учитель года», заняла во Всеукраинском этапе шестое место.

23.08.2016 Южноукраїнські гвардійці пройшли навчальний курс із запобігання загрози внутрішнього правопорушника

19 серпня на Южно-Української АЕС завершився 5-денний навчальний курс для військовиків за темою «Загроза внутрішнього правопорушника». Заняття з особовим складом військової частини 3044, що несе охорону та оборону атомної станції, проводили фахівці навчального центру з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів ім. Дж. Кузьмича Інституту ядерних досліджень НАН України.

Останні новини НАЕК "Енергоатом"

25.08.2016 Президент Енергоатома взяв участь у розширеному засіданні адміністрації та профкому компанії з питань виконання Колдоговору

Адміністрація та профспілковий комітет НАЕК «Енергоатом» провели розширене засідання  з підведення підсумків виконання Колективного договору Компанії за І півріччя 2016 року.

23.08.2016 Тимчасово виконуючим обов’язки гендиректора Запорізької АЕС призначено віце-президента Енергоатома Володимира Пишного

Тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора Запорізької АЕС з 21 серпня 2016 року призначено віце-президента НАЕК «Енергоатом» Володимира Пишного.

22.08.2016 Енергоатом продовжуватиме розширювати диверсифікацію постачання ядерних матеріалів та послуг

НАЕК «Енергоатом» продовжує працювати над розширенням диверсифікації джерел постачання ядерних матеріалів та послуг. Про це президент Енергоатома Юрій Недашковський заявив під час брифінгу, який відбувся 18 серпня після церемонії підписання угоди між Енергоатомом та британсько-німецько-голландською компанією URENCO про постачання збагаченого урану.