Показники

2016-07-29 13:07:52

 Енергоблок №1
0
МВт
 Енергоблок №2
981
МВт
 Енергоблок №3
839
МВт
 Радіаційний фон
0.09
мкЗв/год
Недовиробіток електроенергії, пов'язаний із забезпеченням теплопостачання споживачів міста Южноукраїнська:
За 28.07.20160.06   млн кВт∙год
З початку місяця1.29   млн кВт∙год
З початку року78.94   млн кВт∙год

Ласкаво просимо на веб-сайт ЮУАЕС!

Южно-Український енергетичний комплекс – єдине в Україні підприємство з комплексним використанням базових ядерних і маневрених гідроакумулюючих потужностей, а також водних ресурсів річки Південний Буг. Він розташований на півночі Миколаївської області.

Сьогодні до складу енергетичного комплексу входять Южно-Українська АЕС, Олександрівська ГЕС та Ташлицька ГАЕС.

докладніше>>

Останні новини ВП ЮУАЕС

27.07.2016 ФОТОФАКТ. У інформцентрі ВП ЮУАЕС відбувся семінар фахівців з охорони праці та здоров'я южноукраїнських підприємств

«Медичний огляд працівників як складова профілактичної роботи відділення» - так звучала тема семінару-тренінгу, що пройшов 27 липня на базі інформаційного центру ВП ЮУАЕС.

26.07.2016 Урожайне літо южноукраїнських творчих колективів

Творчі колективи палацу культури "Енергетик" ВП ЮУАЕС привезли нові нагороди та дипломи.

26.07.2016 Автогосподарство ЮУАЕС продовжує допомагати військовим у ремонті техніки

22 липня працівники автотранспортного господарства (АТГ) ВП ЮУАЕС передали представникам морської авіаційної бригади відновлену техніку. До місця дислокації в м.Миколаїв відправився автобус КаВЗ.

26.07.2016 Для забезпечення санітарного попуску в нижній течії Південного Бугу з Олександрівського водосховища додатково спрацьовано 1 млн. кубометрів води

Починаючи з 16 липня, Олександрівське водосховище переведене в режим санітарного попуску. Станом на 25 липня з водойми додатково спрацьовано 1 млн м3 води. Це дозволило забезпечити приписані санітарні витрати річки нижче греблі Олександрівської ГЕС в об'ємі 17,0 м3/с. При цьому приплив води у водоймище в указаний період знижувався до 12,7 м3/с.

25.07.2016 ФОТОФАКТ. Учасники туристичного клубу на ЮУАЕС дізналися, як з'являються на світ мегавати електрики

Шанс побувати на об'єктах Южно-Українського енергокомплексу та дізнатися, як з'являються на світ мегавати електрики, навіщо поряд з АЕС збудовано ще ГАЕС і ГЕС, а також чому комплекс називають унікальним, отримали представники туристичного клубу «LIVE VIEW. Життя як подорож» 22 липня. Близько 30 гостей з Києва, Донецька, Одеси, Кіровограду, Чернігівської, Житомирської та Харківської областей на власні очі змогли побачити масштабне виробництво та дізнатися, чим підприємство живе сьогодні.

Останні новини НАЕК "Енергоатом"

19.07.2016 ССВЯП Запорізької АЕС - 15 років безпечної експлуатації

П'ятнадцять років тому, 16 липня 2001 року Запорізька АЕС отримала ліцензію Держкомітету ядерного регулювання України на введення сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП) в дослідно-промислову експлуатацію.

14.07.2016 Представники Міністерства енергетики США обговорили питання розвитку НАЕК «Енергоатом» з керівництвом Компанії

Фінансову ситуацію НАЕК «Енергоатом» та підготовку АЕС до зимового періоду обговорили керівники Міністерства енергетики США з президентом Енергоатома Юрієм Недашковським на зустрічі 13 липня.

13.07.2016 До 20-річчя Енергоатома підкорена вершина Казбек

Ельбрус, Тянь-Шань, а нині і Казбек – гірські вершини, які підкорив працівник Хмельницької АЕС Олександр Веремійчук, з гордістю піднявши прапор України та Енергоатома. Сходження на вершину Кавказу, присвячене двадцятиріччю енергокомпанії, досвідчений альпініст і тренер скелелазів міста атомників здійснив разом із інженером виробничо-технічної служби Хмельницької АЕС Олександром Третяком та вихованкою клубу альпінізму та скелелазіння Майєю Максимчук.