Показники

2016-06-25 20:37:45

 Енергоблок №1
0
МВт
 Енергоблок №2
954
МВт
 Енергоблок №3
800
МВт
 Радіаційний фон
0.1
мкЗв/год
Недовиробіток електроенергії, пов'язаний із забезпеченням теплопостачання споживачів міста Южноукраїнська:
За 24.06.20160.05   млн кВт∙год
З початку місяця2.08   млн кВт∙год
З початку року77.29   млн кВт∙год

Ласкаво просимо на веб-сайт ЮУАЕС!

Южно-Український енергетичний комплекс – єдине в Україні підприємство з комплексним використанням базових ядерних і маневрених гідроакумулюючих потужностей, а також водних ресурсів річки Південний Буг. Він розташований на півночі Миколаївської області.

Сьогодні до складу енергетичного комплексу входять Южно-Українська АЕС, Олександрівська ГЕС та Ташлицька ГАЕС.

докладніше>>

Останні новини ВП ЮУАЕС

24.06.2016 Доповіді представників Южно-Української АЕС - у числі призерів галузевого конкурсу наукових проектів

За результатами конкурсу наукових доповідей серед молодих атомників України роботи трьох представників ЮУАЕС увійшли до числа призерів. Южно-Українську атомну станцію на галузевому конкурсі наукових проектів у виробничому, соціальному та профспілковому напрямках представляли інженер-програміст цеху теплової автоматики і вимірювань Юлія Безбабна,  провідний інженер з управління реактором Олег Іщенко та інженер виробничо-технічної служби Андрій Плучик відповідно.

24.06.2016 ПЕРШИЙ ЕНЕРГОБЛОК ЮЖНО-УКРАЇНСЬКОЇ АЕС ЗУПИНЕНО ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВО-ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО РЕМОНТУ

24 червня о 1 год. 25 хв. перший енергоблок Южно-Української АЕС було відключено від енергосистеми України для проведення середнього планово-попереджувального ремонту тривалістю 63 діб.

24.06.2016 ПРО РОБОТУ ВП «ЮЖНО-УКРАЇНСЬКА АЕС» У ПЕРІОД З 13 ПО 22 ЧЕРВНЯ 2016 РОКУ

У період з 13 по 22 червня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 541 мільйон 923 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:

23.06.2016 ФОТОФАКТ. За розширенням кругозору - до інформцентру ЮУАЕС!

23 червня вихованці комунального підприємства «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Южноукраїнської міської ради в інформцентрі Южно-Української АЕС здійснили захоплюючу подорож до світу атомної енергії.

23.06.2016 ТРУДОВЫЕ БУДНИ ЭКОЛОГО-ХИМИЧЕСКОЙ ЛАБОРАТОРИИ ОП ЮУАЭС

Природоохранная деятельность является одним из приоритетных направлений работы Южно-Украинской АЭС. Мониторинг влияния атомной станции на окружающую среду на промышленной площадке, в санитарно-защитной зоне и в ее 2,5-километровой зоне проводит эколого-химическая лаборатория отдела охраны окружающей среды.

Останні новини НАЕК "Енергоатом"

10.06.2016 Консалтингові проекти президентського резерву Енергоатома знайдуть практичне застосування в діяльності Компанії

Під час наради під головуванням президента НАЕК «Енергоатом» учасники корпоративної навчальної програми з підготовки кадрового резерву на посаду керівника Компанії представили власні консалтингові проекти, спрямовані на оптимізацію та підвищення ефективності роботи Енергоатома. Відповідні проекти були підготовлені в рамках другого етапу програми з підготовки президентського кадрового резерву, яка другий рік реалізується учбовим центром Енергоатома «Академія керівників атомної галузі» разом із Бізнес-школою «Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)».

09.06.2016 Заява про наміри щодо проведення чергової Екологічної оцінки «Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України»

Відповідно до Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1071-р від 24.07.2013, ДП «НАЕК «Енергоатом» з метою неухильного подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародно визнаним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля, реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ).

02.06.2016 Діяльність ДП «НАЕК «Енергоатом» щодо підготовки до зняття з експлуатації діючих АЕС України

Зняття з експлуатації енергоблока АЕС - етап життєвого циклу ядерної установки, який починається після завершення вироблення енергії та обумовлений закінченням призначеного строку експлуатації або рішенням про дострокове припинення  експлуатації енергоблока.